Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » “Ezen a szamon elofizeto nem...

Sweetkairy kérdése:

“Ezen a szamon elofizeto nem kapcsolhato”?

Figyelt kérdés

Multheten kezdtem el a gyakorlati munkat a helyi hivatalban.


Tudni kell, hogy az elmult egy evem az egy katasztrofa. Minden rossz osszejott. Edesapammal csak ketten elunk mar egy jo ideje, es vele folyton veszekedek. Azert is en vagyok a hibas mert en nem jegyzem meg az o dolgait. Roviden, nem vagyok a naptara.


Ismerem a polgarmester asszonyt mar egy jo ideje, mellette nottem fel konkretan. Nagyon jo lelku no es felajanlotta hogyha holnap ugysem kell bemennunk akkor ha akarok elmehetek a baratomhoz (mert akkor nem kene itthon lennem ebben a toxikus haztartasban) es akkor penteken sem kell bemennem. Tudja, hogy mik mentek itthon addig ameddig edesanyam velunk elt, de ezt mar nem reszleteznem.


Lenyeg, hogy megadta a telefonszamat hogy felhivjam ma, hogy megis hogyan legyen a pentek. De folyton ezt hallom a vonal masik vegebol, uzenetet sem tudok kuldeni. Egyszeruen sehogy sem tudom felvenni vele a kapcsolatot, pedig surgos lenne. (Nincs kozossegi oldala, sehol sem tudok neki irni)


Valaki nem tudja esetleg, hogy ilyenkor mi tortent a szamaval? Mindent jol irtam le. A valaszokat elore is koszonom!



2021. jún. 30. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rosszul adta meg a telefonszámot.
2021. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

A szolgátató ügyfélszolgálatán tudsz érdeklődni.

Mi nem tudjuk mi a szám és miért nem tudod hívni.

2021. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

- írd be a keresőbe a település nevét és azt, hogy polgármester telefonszáma

- vagy hívj fel olyan valakit aki tudja a polgi telefonszámát

2021. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mar irtam az egyik ott dolgozonak. Ugyanazt a szamot adta meg.. Raadasul mielott irtam 20 percet beszelt vele telefonon. Ot meg nem akarom tulzottan belevonni ebbe mert nem apolok a dolgozokkal valami jo kapcsolatot:/

De azert koszonom!

2021. jún. 30. 22:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Google: Mucsaröcsöge polgármesteri hivatal telefon száma./e-mail címe. Gondolom úgyis tudod ki veszi fel a telefont, neki megmondod, hogy szia Juci, az Ildikót kérném a telefonhoz, mert nem sikerül el érnem a mobilján. Nem kell beavatni senkit semmibe ennyi az egész.


A szám márpedig rosszul lett megadva, tetszik-nem tetszik, direkt-nem direkt egyébként nem ezt hallanád a vonal túl végén, ha nem hiszed még más mobilján megpróbálhatod a számot felhívni.

2021. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Jól írtad be a telefonodba a számot?

Úgy értem, hogy a formátuma jó? Tehát annyi szám van amennyinek lennie kell, körzetszámmal együtt?

pl 06301234567?

2021. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

6-os, annak inkább

+36 30 123 4567 -nek kell lennie.

2021. jún. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
A +36-ot írd elé.
2021. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
a 06 is ugyaúgy jó...
2021. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Alapbol a polgarmester telefonszama sem volt kint. Egy szam van az oldalon, az is az irodai. De azt ma nem tudom felhivni mert nincs bent senki, a szamot meg nem irhattam be rosszul mert az egyik dolgozo is ugyanazt adta meg.


Es igen, ugyis probaltam, hogy +36/06. De meg most sem erem el:/

2021. júl. 1. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!