Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zárolták az Apple ID-m és nem...

Zárolták az Apple ID-m és nem tudom feloldani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideig nem használtam ezért zárolták. A feloldashoz tudni kell a biztonsági kérdéseket és a születési dátumot, de az utóbbit nem tudom, mivel nem jól adtam meg. Az ügyfélszolgálaton sem tudtak segíteni, és mikor újra raktam a rendszert már Aktivalási zár is van. Már tényleg próbáltam mindent. Aki tud valami konkrét megoldást az kérem segítsen!

#Apple #bejelentkezés #iPad #aktiválásizár
2021. júl. 1. 15:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Na, ilyen egy hatekony lopasvedelem.
2021. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Valamikor az ilyen telóra mondtuk, hogy talált teló. Szóval nem lopott, hanem talált.

Semmit se tudsz vele kezdeni, legfeljebb valami még hülyébbet átversz vele.

2021. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

"tudni kell a biztonsági kérdéseket és a születési dátumot, de az utóbbit nem tudom, mivel nem jól adtam meg"

öreg hiba....

"Az ügyfélszolgálaton sem tudtak segíteni"

Ezért kell pontos adatokat megadni, mert ha azt tetted volna akkor felodana az Apple a fiókodat.

"és mikor újra raktam a rendszert már Aktivalási zár is van"

Hát ezt nem kellett volna, mert így nem csak az ApplID-det buktad hanem a telefonodat is.

Bár talán a telefont még fel fogják oldani neked (ha tényleg a tiéd és annál is nincs valami hókuszpókusz, nem a tiéd, használtan vetted de nincs adásvételi, stb.) és akkor egy másik AppleID-vel tudod majd használni.

Ha nem oldják fel akkor maradnak az olyan megoldások amiket nem írhatok ide le, mert kitiltanak.... De a barátod segít ha a megfelelő kulszavakat írod be - ezek a kérdésedben is szerepelnek.

2021. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Nemlopott a termék, csak nincs kifizetve!
2021. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%

"Zárolták az Apple ID-m és nem tudom feloldani. Mit tegyek?"

Panaszkodj minél több helyen.

Te is tudod hogy nincs megoldás, de hátha ...

2021. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ez az iPad már 2 éve van meg nekem, évzáromra kaptam de nem használtam sokat ezért zátolták. A fiókhoz tartozó email címben még a saját nevem is benne van, de igen loptam, csakis. De egyébként néztem ezzel a témával kapcsolatban kérdéseket, és bárki feltette, mindenkit egyből letolvajoztak, dehát mit is vártam Magyarországon...
2021. júl. 1. 16:53
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt ez a mentalitás.... szokj hozzá! :D

Tényleg sok lopott cucchoz kapcsolódó kérdést kapunk!

Én a 3. válaszoló vagyok és amit ott leírtam azt fenntartom. Sajnos ha az Apple ügyfélszolgálata sem tud segíteni akkor még maga az Isten sem. Mert amikor regisztráltad az AppleID-t, akkor elfogadtad a feltételekt. Azt hogy miért nem a valós adataidat adtad meg, csak te tudod, de legyen ez jó példa arra, hogy bizony a valós adatokat kell megadni mindenhol különben így fogsz járni! Nem véletlenül van szerződések, nyilatkozatok allján az aláírásnál az, hogy "büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem, hogy a fenti adatok a valóságnak megfelelnek"

Az AppleID létrehozásakot gyakorlatilag egy szerződést kötsz aminél mindkét félnek vannak kötelezettségei is. Te most csak az AppleID-det bukod emiatt, örülj neki, hogy kötvér, meg egyéb. más költségek nem lesznek. Tanulj belőle!!

Tehát azt az AppleID-t buktad! Ez 100%. Másikat tudsz csinálni akármikor.

Az iPadot pedig fel tudod oldatni az Apple-el ha tudod bizonyítani hogy a tiéd. Vagy az aki vette neked ő tudja bizonyítani.

Tehát nincs minden veszve, a készülék továbbra is használható lesz, csak vedd fel újra az Apple ügyfélszolgálatával (06 80 983 435) a kapcsolatot és magyarázd el nekik, azt amit itt is leírtál! A készüléket fel fogják oldani és egy másik AppleID-vel fogod tudni használni. Ha nem sokat használtad a régit, akkor nem is vesztettél el sok dolgot, engedd el, csinálj másik ID-t. De ezt már normálisan csináld!!! :D

Amúgy az iPadnek nem tesz jót ha nem használod! Használd!

2021. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
11%

Abből is látszik, hogy az Apple a legkörnyezetszennyezőbb cégek egyike.

Még használható volna a mobil, de a zár miatt e-hulladék lett a mobilból.

2021. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
#8: vagy talan vigyaznak a vevoikre: nem erdemes iPhone-t meg iPad-et lopni, mert ha rendesen le van zarva, eladhatatlan a lopott holmi.
2021. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon érdekes.. Értem, hogy sokan visszaélnek az ilyenekkel de fel nem tudom fogni, hogy miért kell egy emberre aki feltesz egy kérdést egyből ráfogni, hogy egy tolvaj, nagyon meg tud bántani embereket, hogy néhányak kivételével elhordják egy bűnözőnek, egy olyat aki nem ért hozzá. Félreértés ne essék egyáltalán nem vagyok ilyen ember de szívem szerint feljelenteném az összeset rágalmazásért. Dehát mindenki magából indul ki... most egyáltalán nem akarok itt nyálaskodni de remélem hogyha itt egy-két embernek segítségre lesz szüksége jóhogynem már ráküldik a TEKet is
2021. júl. 1. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!