Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek max....

Milyen telefont vegyek max. 120 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Márkára Samsung, Xiaomi amik szóba jöhetnek. De fogalmam sincs melyik típust. Tudnátok segíteni?

2021. júl. 7. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Xiaomi POCO F3 vagy OnePlus Nord. A Samsung csúcsmobilokban nagyon jó, és bár mostanra a középkategóriás telefonjaik sem olyan rosszak, én maradnék a fenti kettőnél. Ezek majdnem csúcshardwarerrel rendelkeznek.
2021. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
1-es, nem kell ismereltlenül beszólni neki. Elég nagy seggfejség. A kérdezőt azt érdekli, mi a legjobb lehetőség, amit kaphat a pénzéért. Semmi hülyeséget nem kérdezett.
2021. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Rengeteg ilyen kérdés van: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


Ha felmész árukeresőre és ott keresel egy telefont nem nagyon lőhetsz mellé.

2021. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xKakashix ***** válasza:
47%
#1 most erre vered, hogy kérdések alatt provokatív válaszokat adsz amiknek kb semmi köze a kérdéshez? neked aztán jó életed lehet.. 😂🤦‍♂️
2021. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Ebben az árban szerintem a Poco f3 a legjobb, de sok típus hibás van pl foltos kijelző/rossz közelségérzékelő


"gyengébbnek" pedig ott a Realme 8 pro

2021. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xKakashix ***** válasza:
68%
mellesleg én is az F3-at mondanám és a 4-es válaszom már lényegtelen, törölve lett az eredeti 1. válasz
2021. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Realme x3 super Zoom, verhetetlen
2021. júl. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!