Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 vélemények?

Iphone SE 2020 vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyen telefont, eddig rosszat nem hallottam róla. Akinek van, az letudná írni a pozitívumokat és negatívumokat? Köszönöm:)

2021. júl. 9. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen van, októberben vettem. Első iphoneom, az android nekem mindig hamar belassult, gondoltam teszek egy próbát. Szempont volt, hogy ne legyen olyan drága, ezért is választottam ezt, plusz sokáig kap ugye frissítést is. Én nagyon szeretem, gyors, egyszer sem fagyott be, omlott össze app, stb, nem olyan óriási, ami nekem szintén szempont volt. Negatívumot nem nagyon tudok írni, sokan mondják, hogy rossz az akksija, nekem kb másfél-1 napot bír ki social media meg zenehallgatás mellett. Igazából nem érzem problémának, hogy naponta töltenem kell, az előző telefonomat volt hogy egy nap kétszer is kellett, nem akadályoz semmiben, így számomra ez sem negatív.
2021. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Én is az aksit emelném ki mint negatívumot. A kamerája se egy hiper szuper,de cserébe beton stabil.
2021. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív:

Erős és időtálló hardver, hosszú support, egész jó kamera, kis méret.

Negatív:

Csak IPS és az árkategóriájában a többség jobb ilyen téren, gyenge üzemidő.

Ha elég a 4 óra SOT egy nap jó választás lehet.

2021. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1 éve használom

dizájn nekem oké

kamerák jó fényviszonba jó képeket készítenek

vannak portré módok , lényegébe az összes

gyors, teszi a dolgát

kijelző tény hogy nem oled ezért az utcán nyáron a vakitó fénybe szart se látsz xd de ez van

nekem 4 óra képernyő időm szokott lenni de nekem elég egy napra

mert melóba nincs idő nyomkodni

itthon van pc/xbox , társaságba meg nem telefonozok mert illetlenségnek tartom

hozzáteszem h nekem 64 gigás van és bőven elég mivel nincs rajta túlsok minden

ezért a pénzért jó telefon

konkurencia ennyiért sokmindenbe jobb

ahogy néztem a tesztképeket kamerába nem jobbak meg hardverbe se, szoftver kinek mi

2021. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!