Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple tokok megfelelően...

Az Apple tokok megfelelően védik az iPhone készülékeket?

Figyelt kérdés
Apple tokot szeretnék vásárolni iPhone 12 készülékemre, amennyiben megfelelően védi a telefont. Tehát ha leejtem, nem törik össze benne sem a képernyő sem a hátlap. Ár/értek arányban megéri?

2021. júl. 10. 07:18
1 2
 1/11 xKakashix ***** válasza:
100%
én egy "third party" tokot vennék ilyen esetben, Spiegen vagy Ringke márkától, nagyon jó tokokat gyártanak, nekem az utóbbi van a 12-esemen, de ha a képernyőt is szeretnéd védeni teljesen akkor flip tokot nézz, de akár elég lehet egy jobb minőségű üveg fólia is
2021. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A vékony bőr tok nem véd a leesés ellen, de gondolom a vékony szilikon sem :D A kijelzőt meg főleg nem védi.

A karcoktól, kopástól védi csak meg.

2021. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem vékony szilikon tok van

esett már ki kezemből telefon és jól megvédték

de ha igazán komoly védelmet akarsz akkor neked az atom vastag tok kell ami akkora mint egy tégla

rondák és vastag is lesz tőle az egész de ez van

portol is tud karcolodni szóval érted...

2021. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Istyle tokok. Nem olcsók de nagyon minőségiek. De 100%-os védelem nincs.
2021. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone 12 mini-n egy Apple bőrtok van és nagyon jó. Észre se venni, hogy rajta van, mert vékony (ez nagyon nagy pozitívum a vastag tokokkal szemben). Szép is (volt új korában, sajnos az idei bőrtokok borzalmasan patinásodnak).

Én egyszer már ejtettem le benne a telefonom, közel 1 métert esett és tőrkövön landolt. A telefonon egy karcolás se lett. A toknak a sarkán viszont a bőr felszakadt.


De a fő kérdés: "Ár/értek arányban megéri?"

Nem. 65€ és feketedik, ahogy kopik a sarka. Ha arról az oldalról nézzük, hogy jól véd úgy talán, de vannak olcsóbb tokok is, amik védenek legalább ennyire. [link] - ez egy jó kép róla, csak annyi, hogy az enyém kék és az feketedik.

https://www.youtube.com/watch?v=Eq_p5IOcCFg - itt egy drop test róla.


Apple szilikon tokot viszont nem vennék. Szépek meg minden, de 50€-t nem érnek meg, edővel lemálik a szilikon róla.

2021. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én ESR bőrtokot használok. Aliról 13 dollár, és nagyon jó minőség
2021. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

7 plus (aminek alumínium hátulja van) és 11 (ennek már üveg a hátulja) készülékeimen Alis üvegfólia van és szintén Alis, max 2 dolláros tok.


Mind a kettő nem egyszer esett ki a kezemből betonra, csempére és járólapra is. Köszönik szépen, semmi bajuk nincs, csak üvegfóliát kellett cserélném. Szerencsére évente 1x bőven elég még így is, hogy potyognak ki a kezemből 🤷‍♀️


Nem skótság miatt nem veszek drágábbat, hanem azért, mert ez is megfelelő védelmet ad a telefonjaimnak. Van kettő vastagabb műanyag tokom, de nem használom, mert túl vastaggá, nehezebbé és esetlenebbé teszi a telefont, de ez is ízlés kérdése

2021. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bellatrix:3 válasza:
Nekem Mobilfox tokom van 100%ban elégedett vagyok vele. Esett már mindenhonnan a telefon semmi baja.
2021. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Emberek, örülök hogy mindenféle másfajta tok bejött nektek!! Viszont az Apple tokról nem kaptam túl sok véleményt a védelmetnyújtó-képességével kapcsolatban.
2021. júl. 12. 21:28
 10/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: szerintem mindent leírtam róla, amit egy tokról lehet. Nézz esés videókat róla.
2021. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!