Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sohasem volt iPhone készülékem...

Sohasem volt iPhone készülékem mi az amiben egyedi,miben tér el a többi gyártó készülékétől, miért kerül ilyen sokba?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Sokáig én is sajnáltam rá a pénzt, de aztán vettem egyet. Azt bánom, hogy nem előbb. Az IOS zártabb ugyan, de szerintem jobb rendszer. 4 gb memóriával pörgösebb az egész, mint Androidon 6 gb. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Jobban ad a biztonságra is.

Amelyik Androidos telónak ilyen jó, sztereó hangzása és minőségi kamerája van, az hasonló árban is van. Az iPhone droidos megfelelője nem az 70 ezres Xiaomi. Az szinte semmiben nem ér fel hozzá. Én is arról váltottam.

2021. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na és mi az a Facetime,Retina kijelző,airdrop stb...
2021. júl. 11. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Amire nekem szükség van, telefon és tablet terén:


-Teljes értékű fájlkezelés, elérési utak szerkesztése, mappába rendezés, stb

-Dokumentumok szabadon történő másolása akár USB eszközre

-Downgradelhető alkalmazások (pl ha egy alkalmazás frissítése sz@r, akkor vissza tudjam állítani a korábbira)

-Fényképezőgép SD-kártyájáról (USB-s olvasóval) oda-vissza történő adatátvitel (képek és videók egyaránt)

-Bővíthető offline tárhely (cserélhető tároló)

-Csak a képzelet szab határt a testreszabhatóságban.


Egyelőre ennyi jutott eszembe.

Egy iOS mennyire tudja ezeket biztosítani?

2021. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Doszka, ezt most minden iPhone kérdés alá oda fogott írni? Vagy ha ez a kérdésed, akkor írd ki.
2021. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jó.
2021. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!