Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok, megfogják...

Mit gondoltok, megfogják tudni javítani vagy az árát fogom visszakapni a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Van egy Alcatel 1S telefonom aminek a töltése romlott el. Nem lehet tölteni csak kikapcsolva. Meg volt hogy ugyan kijelzte hogy töltőn van meg töltődik is de a százalék nem emelkedett. Bekapcsolt állapotban egy üzenet jelenik meg miszerint ha összekötöm egy másik telefonnal akkor azt a másik telefont tölthetem az enyémmel ( És tölti is ). Leadtuk szervízben csak ugye ennek menete van. És engem az idegesít hogy nemtudom mi fog történni az ilyen hiba javítható? mit szoktak ilyenkor csinálni, cserélik az egész készüléket, vagy csak a hibás alkatrészeket, vagy az árát kapom vissza? Volt már a családban több telefonmeghibásodás is. Volt amit megjavítottak alaplapcserével volt ami szoftveresen volt megkergülve, ott az árát kaptuk vissza. De mind más üzletben volt. Még annyit hozzátennék hogy nagyritkán mikor elkezdett tölteni ugye akkor melegedett kicsit a készülék tehát mint ha huzamosabb ideig használtam volna. Ez csak egy kis éppen érezhető langyosság volt. De mikor nem jelezte hogy tölt akkor semmi melegedés nem volt.

2021. júl. 12. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt csak a szervizben tudják megmondani, mert ők látják a készüléket. Általában alkatrészcserével ki szokták tudni javítani a hibákat, ritkán kerül sor készülékcserére.
2021. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!