Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lehet ez a probléma? Te...

Miért lehet ez a probléma? Telekom

Figyelt kérdés

Szóval 6 éve vagyok előfizető a Telekom-nál. Pár hete vettem észre, hogy már náluk is lehet úgy vásárolni a neten, hogy a havi előfizetési díjhoz számlázzák hozzá (eddig ugye csak a Telenor-nál volt) 1-2 csengőhangot szerettem volna venni az appstore-ból illetve egy Mytona játèkban ezt-azt . Minden be van állítva, telefonszám sms-ben megerôsítve. Voltam a Telekomban, ott is minden ok, 30.000-ért vásárolhatnék plusszban.

Viszont sosem működik! Állandóan azt írja ki : “A mobiltelefonos számlázás átmenetileg nem érhető el. Próbálja újra később.”


Valakinek hasonló problém? Vagy ötlet, hogy miért nem működik? 2 hete ezzel szarakodok, Telekomosok nem tudják.

Köszönöm a válaszokat előre is.



#Telekom #mobiltelefonos számlázás
2021. júl. 12. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"(eddig ugye csak a Telenor-nál volt)"

Igen, ez a lehetőség a Telekomnál még csak kb. 20-25 éve van, szinte újnak számít.

2021. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1

iOS-on csak a Telenornál volt eddig.

2021. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen szám ez? Nem céges? Vagy volt céges?

Nekem azért nem működött, mert a telefonszámom céges volt korábban, aztán amikor kiléptem a cégből akkor kiléptem az ottani csomagból is természetesen és valahol a telekom rendszerében bent maradt egy tiltás.

Ezt nem látta a egyik ügyfélszolgálato sem. Aztán egyszer már kínomban a chat-es ügyfélszolgálathoz fordultam. Ő látta hogy mi a gond de javítani nem tudta, úgyhogy visszahívtam az ügyfelest és mondtam neki mi van, megtalálta és javította. azóta ok.

2021. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez magántelefonszám, sosem volt céges. Benn a Telekomnál, azt mondták, minden okés. Nincs zárolva, 30.000 a korlát. Hazajöttem, nem működik még mindig. Felhívtam a 1414et, ahol a hölgy szintén nem tudta, mi lehet a baj, felvette hibajegynek. Azóta nem történt semmi😒🤷🏽‍♀️
2021. júl. 12. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!