Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 7 telefonomon...

Az iPhone 7 telefonomon megjelent a Visszaállítás képernyő, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap este frissíteni akartam a telefonom, de reggelre a Visszaállítás képernyő volt a telefonomon. Letöltöttem a gépemre az iTunes-t, próbáltam frissíteni, de nem engedte. Próbáltam azt is, hogy az oldalsó és a hangerő csökkentése gombot nyomom egyszerre, de nem történt semmi. Esetleg valami tipp? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. júl. 13. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Indítsd újra. Tartsd hosszan a bekapcsoló gombot. A visszaállítás menüben alapból kéne lennie kilépés, újraindítás gombnak.


Mit tudsz csinálni? Visszaállítani, elvégre ezért hívják visszaállítás képernyőnek.

2021. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam újraindítani, de ugyan úgy a visszaállítás jelent meg.. az Apple oldalán az van kiírva, hogy frissítsem, és ne a visszaállítás gombra nyomjak, de valamiért nem engedi:/
2021. júl. 13. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
DFU módban tudod már csak visszaállítani szerintem.
2021. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sikerült visszaállítanom:)
2021. júl. 13. 11:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!