Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia z5 melegedése?

Xperia z5 melegedése?

Figyelt kérdés
Ilyen Mobilom van és iszonyúan melegszik viszont olvastam, hogy amikor megjelent már akkor is ilyen volt. Azóta vmilyen frissítés nem jött ki rá ami megoldaná a problémát?

2021. júl. 14. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nincs ilyen.
2021. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legendás SD810...

Nem csak a Z5 küszködött vele hanem az összes ilyen telefon(HTC M9, Nexus 6P stb.).

Kistesóját használtam csak az SD808-t, az valamelyest elvileg kevésbé melegedett de az maga volt a kazán kb.


Cserét javaslok, 6 éves telefon.

Azt kell mondjam hogy 60-70 ezerért is jobbat kapsz, ami fele annyira sem melegszik.(amúgy most az SD888 is ilyenre sikerült, nem is értem értem hogy a Snapdragon miért esik megint ugyan abba a hibába amikor évekig jók voltak)

2021. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg vállalkozó szellemű vagy, kapcsolj ki pár magot:

[link]

Az csökkenti a melegedést, de a teljesítményben eléggé nagy visszaesés tapasztalható.

2021. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jogos egyébként az a félelmem, hogy egyszer csak annyira felmelegszik, hogy felrobban? Egyébként kár érte mert ezt a hibát leszámítva jó kis telefon.
2021. júl. 14. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!