Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mai modern telók, amit...

A mai modern telók, amit általánosságban használnak, milyen képkiterjesztéseket tudnak? Mindet? BMP, JPG, GIF, PNG, stb?

Figyelt kérdés

Milyen képes kiterjesztéseket ismernek föl?


Nekem nincs okostelóm. Előre is köszönöm.



2021. júl. 21. 00:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
pl valakinek képet küldenék mms-t nyomógombos telóról, akkor miben küldjem, png, vagy jpg-ben?
2021. júl. 21. 00:17
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs sok különbség, de asszem a png -n jobban néz ki , nem egy nagy kép, png-ben is 33 KB
2021. júl. 21. 00:18
 3/14 A kérdező kommentje:
jpg-ben 9
2021. júl. 21. 00:19
 4/14 A kérdező kommentje:
Tehát a kérdésem az,hogy mindet olvassa-e.
2021. júl. 21. 00:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Összeset a felsoroltak közül
2021. júl. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod, csak kép legyen, nem lesz vele gond.
2021. júl. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az okos telefon több formátummal boldogul, mint amit a nem okos képes kezelni. Az MMS meg szabványos formátum, azt mindegyik tudja kezelni.
2021. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát, igazából kiderült, hogy olyan gyatra mobilkészülékem van, hogy nem képes mms-t küldeni; egyedül olyan opció van nála, hogy megosztás, de ott rámegyek, és csak bluetooth van, és annál messzebb van az illető most jelenleg; az sms-nél meg, ha új üzenet írására megyek rá; olyan opció sincsen; hogy kép csatolása, meg semmi ilyesmi. Pedig a régi telóm ezt már kb 12, de lehet, hogy inkább már 13 is évvel ezelőtt is tudta. (Másik márka). Ez a telóm meg 4 éves, és ez nem tudja. Még nem néztem ezelőtt; biztos voltam benne, hogy tudja. A régi teló még olyat is tudott, hogy egyszerre raktam be képet, és zenét csatolt fájlnak. Ez meg olyat nem tud, pedig több, mint 2X annyiba került, mint anno az a másik, és már egy évtizeddel tovább vagyunk. (Nem akarok okostelefont venni, nekem azé' az is kell, hogy érezzem,hogy benyomódik a gomb, tehát nekem az gagyi, hogyha csak a kijelzőt nyomkodom, ráadásul ha eleve a kijelzőt kell nyomkodni, akkor valszeg sérülékenyebb is; lehet, hogy olyan kéne, hogy nyomógombos okosteló, de szerintem az ritka, meg most nem tudom, nem néztem, mennyibe kerülnek.) Vagy, nem kell, hogy nagyon okos legyen; de azért ilyen alapfunkciókat, hogy MMS, tudjon.
2021. júl. 21. 15:05
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat egyébként, fölpontoztam mindet.
2021. júl. 21. 15:05
 10/14 A kérdező kommentje:
Képet amúgy jóminőségűt készít a teló, nem a legjobbat, de szép, éles képet.
2021. júl. 21. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!