Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 árcsökkenés várható?

Iphone 12 árcsökkenés várható?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam Szeptemberben jön az Iphone 13, emiatt várható értékcsökkenés? Black Friday illetve Karácsony körül érdemesebb vásárolni, várható leárazás? Még várnék a vétellel egy pár hónapot, hogyha ezzel pénzt spórolok meg.

2021. júl. 21. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Ha már kijön az új nem éri meg a régit venni. "De nekem a régi is jó" a gyártó viszont nem így gondolkodik.


Jobban jársz már az újjal akkor.


Amúgy igen fog csökkenni, de nem annyival, hogy megérje a régebbi modellt venni.

2021. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Max érdemes olyat megcsipni hogy a telekomnal megvenni 22 havi reszletre ha mindenkepp ilyet akarsz.

En is az iPhone 13 at vennem majd mert az utana 3 evig biztos eleg lesz.

2021. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Talán igen,talán nem...

Iphone mindig nagyon drágán adja a telójutak

2021. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"a telekomnal megvenni 22 havi reszletre" Nincs M.o.-i lakcímem, így itt nem tudok telefont részletre venni. "Iphoneból mindig a legújabbat kell venni hiszen..." Igazából nekem az XR vagy a 11 is jó lett volna, a 12-est az 5G támogatás miatt venném.
2021. júl. 21. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:
ha logkusan nézzük akkor a 12 megmarad mint most a 11 és tovább forgalmazzák. Valszeg fog kicsit csökkenni az ára, de ne számíts ilyen 50-100k-s csökkenésekre!
2021. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem valószínű, hogy komolyabb áresés lenne, de én is kíváncsi vagyok rá, majd kiderül szeptemberben.

A 11 pro max és a 12 pro max szinte egy árban vannak, a sima 11 és 12 között viszont jóval nagyobb az ár rés.

2021. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Szólni kell nekik,hogy inkább hozzák előre a Iphone20-at,és akkor az tényleg elég lesz pár évig.....

Vagy így fél évente el lehet dobni..

Így keletkezik a sok ipari szemét...

2021. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az IPhone engedményt ad akkor ott is valami bibi van és még így is túl drága nekünk.
2021. aug. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!