Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok venni jó áron új...

Hol tudok venni jó áron új iPhonet ÁFA-s számlával cégre?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert rengeteg üzletet, GSM boltot hívogattam és kb sehol sem adnak ÁFA-s számlát.


Ahol meg igen, ott más probléma adódott…


Media markt és kategóriája árakat nem akarok kifizetni.


Tudtok olyan gsm boltot, tenefonüetet, ahol alacsonyak az árak és adnak ÁFA tartalmú számlát is? Több készülékről lenne szó.


2021. júl. 23. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"mert rengeteg üzletet, GSM boltot hívogattam és kb sehol sem adnak ÁFA-s számlát."


Milyen komoly boltok lehetnek.

2021. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Azért kérdezem, mert rengeteg üzletet, GSM boltot hívogattam és kb sehol sem adnak ÁFA-s számlát."

na vajon miért? :DDDD

Ezt majd bemásolom a többi kis suttyónak akik kérdezgetik, hogy ez vagy az a bolt megbízható-e :D


"Media markt és kategóriája árakat nem akarok kifizetni."

akkor nem lesz iPhoneonod cégre, áfás számlával. Ennyi.

2021. júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit a kettesnek a tökéletesen releváns válaszához, hogy amúgy sem túl jó ötlet cégnévre venni telefont, mert bukod a fogyasztók részére jogszabály szerint járó sok év jótállást. Bár ezek a Himi-Humi GSM-ek és a "jótállás" szó nem említhető egy napon sem.
2021. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
akiket hivtál azok azért olcsóak mert szürke importos telefonokat árulnak. aki rendesen adózik a termék után az nem tudja annyiért adni mint a habibi gsm. el kell dönteni az ár vagy a számla a fontosabb.
2021. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Olcsón áfa számlával iPhone? Te ezt komolyan kérdezed?
2021. júl. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!