Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehet eladni most...

Mennyiért lehet eladni most egy iPhone SE 2020-as telefont? Mennyi most a reális ára?

Figyelt kérdés
Fehér színű 64gb-os, karc, kopás és sérülésmentes, kártya független, közvetlenül a londoni Apple Store-ból vásároltam, számlával és minden tartozékával adnám. akkumulátor 99%-os, októberig garanciális a készülékem. Szerintetek mennyi lehet a reális eladási ára?

2021. júl. 25. 08:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
20%
60-70 ezer kb
2021. júl. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

#1 Azért ennyiért biztosan nem adnám oda kitűnő állapotban… ennyiért sok helyen még 7-est is látok hirdetve…

Most néztem meg marketplace-en és 100ezer alatt nem igen láttam hirdetve ezt a telefont.

2021. júl. 25. 09:28
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
De most a kérdésed az az, hogy mennyiért tudod eladni vagy, hogy mennyiért tudod hirdetni?
2021. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nyilván 60 ezerért azonnal elvinnék, ennyiért én is megvenném bárkitől 😀 Csak szerintem egy telefon amit az Apple jelenleg is 180 ezerért árul, ráadásul olyan állapotban van, mint amikor kihozza valaki a boltból, úgy gondolom kicsit többet ér 😄

De pont ezért tettem fel a kérdést, hogy mások véleményét is meghallgassam, lepontozni nem fogok senkit 😄

2021. júl. 25. 09:38
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj, egy mūszaki cikk eleve az eredeti ára felét fogja érni ahogy kihoztad az üzletbõl és tegyük hozzá, hogy nem egy mai telefonról van szó.Persze ettõl még meghírdetheted annyiért amennyiért jónak látod és akár vevõt is találhatsz rá az adott áron.
2021. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
90-100e körül mennek a használtpiacon.
2021. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
16%

Én mindig úgy számolom a használt készüléket, bármi is az, hogy nekem max. a nettó új ár felét éri meg. Ha nem adják ennyiért akkor inkább veszek újat. Azért a nettó ár a bázis mert az ÁFÁ-t úgyis visszaigénylem, és azért a fél ár, mert ha attól drágább akkor már inkább legyen új, én szedem le róla a fóliát, és nulláról indul a garancia.

A 64 gigás SE most az árukeresőn bruttó 145e körül van, 145/1,27/2=57 ezer, kerekítve legyen 60e. Nekem ennyit érne most.

2021. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
31%

"90-100e körül mennek a használtpiacon."

Annyiért látsz hirdetéseket. Ami azt jelenti, hogy annyiért már nem viszik. Alatta viszik, azért nem látod az olcsóbb hirdetéseket.

Tudni kell értelmezni.

" Azért ennyiért biztosan nem adnám oda kitűnő állapotban… ennyiért sok helyen még 7-est is látok hirdetve…"

Igen, azért látod sok helyen hirdetve, mert nem viszik.

Ha eladni akarsz, sose azt nézd mi a maximum ár a piacon. És ahogy írtad, nem is akarod eladni. Akkor mi a kérdés?

2021. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Megbróbálom 90-100 körül eladni, aztán vagy sikerül, vagy nem. Ha meg nem viszik, úgyis lejjebb viszem az árat. Egyébként szerintem is van igazság abban, hogy használt műszaki cikket a bolti ár feléért lehet eladni, de úgy gondolom, hogy az Apple telefonjai azért kicsit értékállóbbak, mint mondjuk az androidos társai, már csak pl a telefon támogatottságát figyelembe véve, hiszen minimum 5 évig támogatott marad, míg a konkurencia telefonjai 2-3 évig max.
2021. júl. 25. 10:48
 10/28 anonim ***** válasza:
44%
100nál többért nem
2021. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!