Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Év vége fele le szeretném...

Év vége fele le szeretném cserélni a jelenlegi Galaxy S9 telefonomat, mit ajánlotok helyette? 20/f

Figyelt kérdés

Mondhatni ez volt az első Andoridos telefonom, mindenki mondta 3 éve hogy nehéz lesz iOS-ről váltani, de én kellemeset csalódtam, gond nélkül átszoktam rá. Nem volt eddig sok telefonom, 2018-ig iphone 4-et használtam...


Szerintem maradnék a Samsungnál, eddig semmi problémám nem volt vele.


S10-ről tudom amit legutóbb láttam, fogtam a kezembe stb... aztán látom van S20, S21 is már, meg valami FE verziók is vannak (ezt nem is tudom miben különböznek a rendes verzióktól...)



2021. júl. 26. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha maradsz az Androidnál akkor van választék bőven, a kérdés csak az mennyi a keret és akkor az alapján lehet keresgélni.
2021. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha a keret nem számít akkor S21. Vagy most megint menj vissza iOS-re, azóta sokat változott, így megint lesz tapasztalatod mind a két rendszerrel.
2021. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Én azt mondom, hogy menj vissza iphonera.

De ha maradni szeretnél az androidnal akkor mindenképpen zaszloshajost kell venned. Az FE az egy olcsóbb kategória.

Én mondjuk a Note szériákat szeretem nagyon. Bár az androidnak a betegségei egy androidos telefont sem kímélnek. A durva az egészben, hogy pl a Samsung s széria zaszloshajoja drágább mint az Apple zalosa.

Szerintem eljutottunk oda, hogy nem éri meg Samsungot venni, drágák, 2-3 év után lassúlnak, fagynak stb.

2021. júl. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

"nem éri meg Samsungot venni, drágák, 2-3 év után lassúlnak, fagynak stb."

Fenét lassulnak.

Régi iphone-os sztereotípia.

Mint a többi androidos "hátrány".


A Samsung zászlóshajóinál semmi ilyen nincs.


Ha nem akarsz az S21 Ultra méretével és árával birkózni, én azt mondom, az S21 helyett az S20 még mindig jó alternatíva, ott nem sok fejlődés történt a típus két generációja közt, nem biztos, hogy megéri az árdifit.

Az Ultra nagyot lépett a 20-as szériához képest, ott indokolt lehet az újabbat venni.

2021. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam hogy vissza mennék iphone-ra, de valahogy nem vonz, nem tud annyival nagyobb extrát nyújtani... Az S9 is 3 éves, igaz már érezhetően gyorsabban merül, de lassulást nem mondanék...


Akkor jelenleg azt mondom S20 lesz, lehet még most a nyár vége fele meg is veszem.

2021. júl. 27. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!