Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mi 10T pro èrtesítès...

Xiaomi mi 10T pro èrtesítès panel hogy kapcsoljam ki ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Már mindent megpróbáltam, de sehogy se tudom beállítani... Minden felnyitásnál megjelenik az értesítés panelnál a YT music. És sehogy se tudom eltüntetni onnan. Valakinek esetleg tudja hogy tudom eltüntetni? Hiába zárom be az alkalmazást az ertesitesnel meg hiába húzom el jobbra, akkor is kidobja ha leszarom és felnyitom a telót. És ez engem zavar mert ha jön értesítés akkor felül van a youtube és folyton le kell huzgálnom hogy lássam mi jött.



2021. júl. 26. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyomd hosszan és húzd el a csúszkát. Így több ilyen értesítést nem fogsz kapni.
2021. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Az a baj hogy nincs csúszka annál itt a kèp róla.

2021. júl. 27. 18:15
 3/7 A kérdező kommentje:
(pont)őt ki kell törölni és helyette . tenni úgy betölti a képet.
2021. júl. 27. 18:16
 4/7 A kérdező kommentje:
2021. júl. 27. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyomtad hosszan?
2021. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, de mind1. Ezen a telót biztos nem lehet úgy beállítani mint a p20 pron. Ott úgy belenézett hogy ha hallgattam akkor lezárt képernyőn és felnyitotton is jelezte és lehetett zenét váltani mind a 2 opcióban is. De ha kiléptem akkor eltűnt. Ezen még nem lehet biztos. Csak úgy bírtam beállítani hogy egyáltalán ne jelezze hogy hallgatom vagy úgy hogy 0 24-ben jelezze az appot. Tehát elég szár ezen a készüléken ez az alkalmazás.
2021. júl. 27. 22:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi mèg a billentyűt se állítottam be így minden hülyesègre kijavítja a szavakat. De az menni fog. Most meg is csinálom.
2021. júl. 27. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!