Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonomnak,...

Mi a baja a telefonomnak, hogy a zsebembe "elkezd önálló életet élni"?

Figyelt kérdés
Hiába van lezárva a képernyő, egyszerűen felhívta az egyik ismerősöm, a messenger össze-vissza üzeneteket küldözgetett, amikor kivettem a zsebemből meleg volt a telefon. Ez egy Honor 8S.

2021. júl. 27. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá képernyőzárat
2021. júl. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Valami hozzáér, amit az ujjadnak érzékel. Velem is ez volt, amikor a combom felé fordítva tettem a zsebembe. Azóta mindig úgy teszem a zsebembe, hogy kifelé mutat és a zsebem legszélén van, így nem érintkezhet semmivel.
2021. júl. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Lehet,hogy újra kellene telepíteni.Előtte szó szerint minden fontos dolgot le kellene menteni.Utána youtubon rákeresni a pontos tipusra,és hard reset.Viszont,pontosan ugyanazt az e-mail címet kell megadnod a resetelés után amivel legelőször aktiváltad a mobilt,és a play áruházat,másként google záras lesz a mobil.
2021. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szirty ***** válasza:
91%

"Tegyél rá képernyőzárat"

"Valami hozzáér, amit az ujjadnak érzékel."


Én értettem félre valamit amikor a kérdésben azt olvastam hogy a lezárás ellenére csinálja ezt?

2021. júl. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Velem is a lezárás ellenére csinálta :)
2021. júl. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert az értesítésekre lezárt képernyő alatt is rá lehet kattintani, onnan válaszolni az üzenetre és felvenni a bejövő hívást. Valószínűleg ezeket az értesítéseket nyomkodta el a lábad. A megoldás, hogy letiltod a záróképernyőn lévő értesítéseket (biztonsági okokból is erősen ajánlott), de eleve a netről is érdemes lecsatlakozni, amikor nem használod, így a bejövő üzenetek eleve fel se ébresztik a telefont, meg folyamatos adatkapcsolat sincs, spórol az akkuval. Amikor előveszed a telefont és felcsatlakozol, minden üzenet bejön.
2021. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég lenne azt kikapcsolni, hogy az értesítések felébresszék a képernyőt. Ha nincs bekapcsolva a két koppintással ébresztés, akkor ennyi elég is.
2021. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tokban tartod vagy csak úgy símán a zsebedben van?
2021. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!