Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne Pocophone-on...

Hogyan lehetne Pocophone-on működésre bírni ezt a billentyűzetet?

Figyelt kérdés

www.touchpal.com

Egyszerűen nem jön elő.

Android 11



2021. júl. 27. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Más mobilom van, korábbi droid, de nálam itt kapcsolhatóak a telepített billzet appok:


További beállítások/Nyelvek és bevitel/Billentyűzetek kezelése


Itt keresd meg és a mellette lévő kapcsolóval engedélyezd. Remélem hasonló a menü elrendezés.

2021. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 'Beállítások' -on belül, azt kihagytam.
2021. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megválaszlták
2021. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Alapból engedélyezés után nem működik. Vagyis nem jön elő.
2021. júl. 28. 16:39
 5/12 A kérdező kommentje:

Sőt plusz alkalmazásjogojultság megadása után sem jön elő! (Ha megadom azokat pluszban amiket a Swiftkey is megkap.)

A Poco tilthatja (a nagy nevek kivételével Gboard, Microsoft Swiftkey) a többi billentyűzetet?

2021. júl. 28. 17:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Pontosan mit is csinálsz, amikor "nem jön elő"?


Másik billentyűzet az elsődleges beviteli mód? Ha igen, az adott szövegmezőbe koppintva (amikor feljön valamelyik másik billentyűzet), akkor az értesítések közt lesz (elvileg) "Beviteli mód kiválasztása" című értesítés (több engedélyezett beviteli mód esetén), amire koppintva kiválasztható, melyik (engedélyezett) billentyűzetet szeretnéd használni...


Ha egyáltalán nem jelenik meg semmilyen billentyűzet, akkor ideiglenesen kapcsold ki a touchpal billentyűzetét és például a "Google hangalapú gépelés" -t be (vagy másikat, a lényeg, hogy legalább 2 engedélyezett beviteli mód legyen, de a touchpal ne legyen közte) (ekkor egy készülék újraindítás nem árt, hogy a touchpal -t újraindítása megtörténjen, de alkalmazás kezelőböl is bezárható a billzet app). Utána egy szövegmezőbe koppintva (lehetőség szerint olyan alkalmazásban, ami támogatja az emoji bevitelt is) próbálj gépelni, majd az értesítéseknél a "Beviteli mód kiválasztása" -val cserélj beviteli módot. Ha ez megvan, ugyanarra az értesítésre koppintva, majd a "Billentyűzet kiválasztása" gombra koppintva engedélyezd ismét a touchpal -t és utána válts át a touchpal -ra. Ha ekkor sem aktiválódik, akkor a szövegmező csak betűket tud fogadni, emoji -kat nem (más alkalmazásban még lehet használható a touchpal), vagy a touchpal nem kompatibilis a telefonoddal (mármint az azon futó oprendszerrel, nem a hardverrel).


Megjegyzés:

Én személy szerint nem foglalkoznék olyan alkalmazással, amit nem az áruházból töltöttem le és nem működik elsőre... Márpedig ez az app már nincs fenn az áruházban, gondolom nem ok nélkül... De Te tudod, mit kockáztatsz...

2021. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a javaslatokat de próbálkoztam ilyennel és sehogy sem jön elő.

Azért szerettem volna, mert az előző telefonomon ez az alapértelmezett billentyűzet, és csupán ki akartam próbálni ezen is.

2021. júl. 29. 20:27
 8/12 A kérdező kommentje:

Vagyis az alap rendszer billentyűzet a Touchpal.

Csak, hogy ne legyek félreérthető. :)

2021. júl. 30. 03:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, milyen telefonon lehet ez alapértelmezett, de az áruházban már okkal nem elérhető...


Nem lehet, hogy csak összekevered valami hasonló nevű alkalmazással?

2021. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem, megnéztem rajta, ez a Touchpal.


Amúgy ez a telefon egy első generációs Vivo Nex.

2021. júl. 30. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!