Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5-ben házilag érdemes...

Iphone 5-ben házilag érdemes akkucserét végrehajtani?

Figyelt kérdés
Szerviz kitudja milyen fos akksit rak bele azért félek csak.
2021. júl. 28. 03:50
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdemes csak tönkre teszed bízd azokra akik értenek hozzá
2021. júl. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván sem eszközök sem tudásod nincs meg hozzá, különben nem itt kérdeznéd.
2021. júl. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Iphone 5-öt inkább már lecserélni érdemes. De ha mindenképp akkut akarsz cserélni akkor szerintem is inkább bízd szakemberre, ha annyira értenél hozzá nem itt kérdezgetnéd. Csak még jobban elb*szod és akkor nem csak az akku cserét kell fizetned.
2021. júl. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:
52%

Ha elég ügyes meg óvatos és persze türelmes vagy, akkor meg lehet csinálni.

Nézni kell pár leírást vagy akár szétszedős youtube videót hogy tudd hogy lehet szétszedni. Pl hogy hol feszegesd és hogy figyelj arra hogy amikor lejön az előlap akkor ne tépd szét a megfeszülő vezetéket stb, stb.


Én egyszer cseréltem 5s-ben akkut, sikerült is, de soha többé még egyszer!!

2021. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Márkaszervizben 10-12k Ft egy akkucsere és akkor gyárit kapsz bele.
2021. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Én méltanylandónak érzem a kérdésedet, elvégre ragaszkodsz egy régi telefonodhoz, nem akarsz modernebbet, és nem vagy az a szakmunkás gyökér, aki szerint a szakszervíz az a tuti.


A jutyubon vannak akkucsere videók. Aliexpressről pedig tényleg 10 dollár körül kapsz új aksit.

Fog kelleni hozzá néány spéci csavarhúzó. De veszteni nem vesztesz vele. Max ott tartasz ha elrontod, mint amit a szakmunkások ajánlanak. Veszel valami mást. Annyiból, mint egy szakszervíz nekilát már kaphatsz is...

2021. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Morzsi007 ***** válasza:
Gyári minőségű aksit nem fogsz kapni, még szakszervizben sem. De, ha nagyon gatya a mostani, akkor egy cserével még kihúzhatod egy ideig. Ha már csináltál ilyet, akkor nem egy bonyolult folyamat, ha nem, akkor majd meglátod. A legnehezebb rész, hogy az eredeti aksit kiszedd, mert bele lesz gyógyulva. Nekem már nem érné meg ezzel a telefonnal az aksi csere, mert tényleg régi, elavult, de mindenki más.
2021. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!