Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új emojik,valaki bemásolná?

Új emojik,valaki bemásolná?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az lenne a problémám hogy nekem egy régebbi telefonom,van és nem igazán jönnek rá a frissítések,és vannak ezek az új emojik iPhone-on illetve azoknak is akiknek már elérhető más telefonon,úgyhogy arra szeretnélek kérni titeketet, hogy akiknek már ez megjelent az másolja,már be nekem egy szövegben ha lehetséges mert hogyha én ki másolom és úgy illesztem be valahová akkor úgy tudom használni de még az én billentyűzetem még em jelent meg.



Egyébként Gondolok itt azok az emoji kra ami egy a lángoló szív tüdő egy olyan figura ami így kifújja a füstöt és a többi.Meg minden ami most új


Előre is köszönöm mindenkinek🤗🤗❤



2021. júl. 30. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ezeket nézd meg:

innen is ki tudod másolni az emojiket

[link]

[link]

2021. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

+1:

[link]

2021. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!