Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s, miert nem kapcsol be?

IPhone 6s, miert nem kapcsol be?

Figyelt kérdés

Eleg regi, de meg mukodik ( vagy legalabbis eddig mukodott), ezert nem csereltem le.


Az akkumulátor jo benne, legutobb mikor neztem 98% volt, de azota mar sokszor lemerult 0%-ra is, mivel van egy ipadem nem sokat hasznalom, altalaban magaban lemerul aztan egy idejig altalaban nem talalom.


Ma reggel toltore raktam, akkor jelezte hogy tolt, de mikor vissza ertem mar semmire nem reagalt, kenyszeritett ujrainditas nem lehetseges mert nem mukodik a home gomb.


Mar eleg sok minden volt benne cserelve, kb 4-5 eve megvan.

Esetleg alaplap hiba lehet, de nem vagyok benne biztos.


Ios beta frissites nincs rajta, jobb szeretem megvarni a “veglegeset”, tehat ios 14. Valami fut rajta, pontosan nem emlekszem.


Mi lehetne a megoldas, vagy legalabb az adatokat valahogy le tudnam szedni?


2021. júl. 30. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Szervizbe az adatokat le tudják róla szedni és ott még a probléma forrását is megtudják mondani
2021. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon fontosak lehetnek az adatok amik rajta vannak, ha nincs roluk mentesed se a felhoben, se a gepeden, se sehol. Mivel otthon ugysincs hozza semmid, ha nem sajnalod a penzt elviheted javittatni, de minek...
2021. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha a home gomb nem működik akkor szerviz, mert így még DFU módba sem lehet tenni...
2021. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!