Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE és autós rádió...

Iphone SE és autós rádió bluetooth-szal miért halk?

Figyelt kérdés
Iphone SE bluetooth-szal kapcsolódik az autóba lévő rádióhoz viszont olyan szinten halk, hogy alig lehet hallani. Nem tudom, hogy a rádió amit most vettem a rossz vagy szimplán az, hogy ihpone nem nagyon kompatibilis lb semmivel…?!

2021. júl. 30. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hangerőt felvettted a telefonon és a rádión?
2021. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha átadja a hangot akkor kompatibilis! Ha nem lenne az akkor nem kapcsolódna hozzá.

nézd át mindkét eszközön a hangbeállításokat, ott van a kánya elásva.

2021. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, megnézem majd! Remélem csak béna voltam.
2021. júl. 30. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet h a rádió szar

havernak volt egy annyira szar hogy néha akkor is eldobta a jelet mikor egyből elé volt rakva a telefon és nem fél méterre volt tőle

2021. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kábellel volt a probléma,mert hogy be se kapcsolt már a rádió.De működik tök jól minden mist már!
2021. aug. 14. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!