Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az 5G?

Miért nem működik az 5G?

Figyelt kérdés
Van egy 5G-s Xiaomi MI10-es telefonom és Mobil M+Gigaerős net+ csomagom de hiába állítom be hogy preferálja az 5G-t csak 4G+-t tud mitől lehet ez? Lehetséges hogyan korán váltottam a régi 4G-s telefonon csomagot? (P30Lite) mer írta hogy deaktiválva lett az 5G mer nem tudja de én Csak előre meg akartam venni a csomagot
2021. júl. 30. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Van 5G lefedettség, ahol tartózkodsz?

(Bp-n és Balaton környékén kívül nem igazán van ilyen)

2021. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

-nem vagy 5g területen


-Xiaomi nem jelzi ki az 5g-t annak ellenére hogy felépül a kapcsolat


-deaktiválta az 5g-t az UDC, mivel nem használod


legegyszerűbb ha hívod a 1414et és kéred a bekapcsolást, gyorsan kiderül hogy fent volt e

2021. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

A gyártó eladott egy készüléket amely ötödik generációs mobil kapcsolatot tud létesíteni. A gyártó nem garantálja, hogy lesz kapcsolatod mivel az nem a gyártótól függ, hanem a szolgáltatótól akinél a mobil előfizetésed is szól.


Mondok egy példát.

Eladnak neked egy napelemet, te pedig panaszkodsz, hogy este nem működik. Az eszköz a napenergiát hasznosítsa, de napot nem biztosít.

2021. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Amit az 1-es írt. Valószínűleg nem vagy 5g-vel lefedett területen.
2021. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!