Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon néha miért állít be...

A telefon néha miért állít be magától ébresztést vagy emlékeztetőt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem mi állítjuk be, hanem magától állítja be a telefon.

2021. aug. 1. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanarra az időpontra? Lehet, hogy egyik ébresztőnél bennfelejtetted az ismétlés opciót.
2021. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, hanem úgy értem, hogy nem állítunk be semmilyen emlékeztetőt vagy ébresztést, hanem magától állítódik be, az mi miatt van?
2021. aug. 1. 11:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégegyszer.

Ugyanarra az időpontra állítódik be? Ha igen, érdemes megnézni a korábban beállított ébresztőket, mert valamelyiknél benn maradhatott az ismétlés.

Megnézheted a naptár appot is, ott is ki szokta írni az emlékeztetőket.

Szervezet esetén (pl iskolai email) a szervezet is adhat meg emlékeztetőket, amik addig ott lesznek, ameddig ki nem kapcsolod őket.

Vagy lehet vírus is, ha értelmetlen szöveget ír ki.

2021. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A naptárban nem szoktam semmit bejelölni. Szervezettel kapcsolatban sem szoktam. Ha valaminél beállítom az ismétlést, akkor ott direkt állítom be. A legutóbb például azt állította be magától, hogy 5 óra huszonvalahány perc, pedig hozzá sem nyúltam az ébresztő apphoz rajta.
2021. aug. 1. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:
A google az emailjeid tartalmából képes időpontokat felismerni és emlékeztetőként beállítani, ha engedélyezve van.
2021. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nálam nincs engedélyezve.
2021. aug. 6. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:
már nem csak okos a mobil, hanem intelligens is, nem akarja hogy sokat aludj.
2022. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eleinte nem csinálta. Csak Nem olyan régen kezdte ezt el.
2022. aug. 12. 21:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem használod az ébresztőt, tiltsd le az alkalmazást.
2022. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9, Csak olyan van beállítva, aminek minden nap szólnia kell, de néha meg olyant állít be magától, amit soha nem állítottam be. Ez mi miatt van?
2022. aug. 13. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!