Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erröl hogy szokjak le?

Erröl hogy szokjak le?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy rossz szokásom mégpedig az hogy mindig rágom a telefonom sarkát!Kérlek ne itéljetek el most ma reggel megint elkezdtem rágni a telefonom sarkát de most megrepedt rajta az üveg . (Huawei p30 pro) 4 hónapja vettem. Szerencsére még működött a telefon mert csak egy icicpicit repedt meg,de ma délután ahogy jöttem haza Peströl a buszon ültem de hirtelen lefékezett a telefonom kiesett a kezemből. Szívinfarktust kaptam kb. felvettem de ahogy láttam csak fentröl teljesen a telefon aljáig tartó repedést láttam . Akkor megnéztem rajta az időt még normális volt a kép amire hazaértem a kiejző be sem kapcsolt sokáig próbálgattam majd kivillant de nagyon csíkos néhol fekete szürke meg néha elzöldül és nem is érzékel.Most nagyon szomorú lettem elegem van kb az összes telefonom így végzi most szeintetek mennyiért csinálják meg? ha ez számít a hátlap amúgy is össze van már törve rég.
2021. aug. 1. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél inkább csoki telefont!
2021. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ne rágd. Figyelj oda.

Nekem is voltak ilyen hülye szokásaim. Ami veszélyes a dolgaimra azt hanyagolom.

2021. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm már egy éve próbálok leszokni de hiába lehet megpróbálom inkább a rágót :)
2021. aug. 1. 21:00
 4/11 A kérdező kommentje:
meg kb a zsebemben van egy 5000 res olyan csóró vagyok most
2021. aug. 1. 21:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz szokás ez a rágás. Rágj helyette mást. Sokan pl a körmüket rágják vagy rágózz az sokat segítene
2021. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"most szeintetek mennyiért csinálják meg? "

amoled kijelzőcsere 90-100e ft...vegyél másik telefont.

2021. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2021. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát akkor egyenlőre csóró vagyok ugyhogy használom a régi telóm
2021. aug. 2. 11:41
 9/11 angolora válasza:
Következő telefonodra vegyél tokot az megvédi a rágástól és a töréstől is
2021. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Volt már rajta de az se sokat véd most is a fóliát is átrágtam
2021. aug. 21. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!