Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy régi tabletem. Lehet...

Van egy régi tabletem. Lehet rá új androidot pakolni?

Figyelt kérdés

Vodafone saját márkás tablet, azt hiszem, a kettes. Sose volt igazán supportja, nem is emlékszem, hogy valaha kapott volna nagyobb rendszerfrissítést... 2016-os az utolsó frissítése névjegy szerint.


Én kézileg tudok valahogy frissebb androidot varázsolni rá? Nem vagyok egy programozózseni, szóval felhasználó szintű megoldásban gondolkodva.


Az a problémám (és amiatt szeretném), hogy az appok többsége már nem fut el a régi rendszer miatt. Edzéshez akartam volna kinomapot és/vagy iconsole-t tenni rá, de mindkettőnél azt írja, nem kompatibilis.


2021. aug. 2. 00:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Vodafone Smart Tab 4G-nek írja a modellszámot, és 4.4.4-es android van rajta, 2016.11.01 a biztonsági frissítés utsó ideje.
2021. aug. 2. 00:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi frissítés nem jön fel?
2021. aug. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekre még külsős támogatás sincs.
2021. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2, Nem, beállításokban van olyan, hogy rendszerfrissítés keresése, de azt írja, hogy a legfrissebb fut, ha kézileg lefuttatom.
2021. aug. 2. 08:07
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdés továbbra is aktuális, remélem, tud valaki válaszolni.
2021. aug. 3. 15:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A hármas válasz is aktuális :D

Sajátmárkás készülékekre soha nem volt külsős támogatás.

Ezt az egy fórumot találtam, de ez is 2015-ös és 5-ös Androiddal sem lennél kisegítve: [link]

2021. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4.4.5.-re lehet frissíteni.
2021. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!