Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolgáltatónál kötelezhetnek...

Szolgáltatónál kötelezhetnek részletfizetésre?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy én egy összegben akarom kifizetni a telefont, de ott azt mondják, hogy csak részletre vehetem, mert még nagyon új ügyfél vagyok.

2021. aug. 3. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyet egészen biztosan nem mondanak egyik hazai szolgáltatónál sem
2021. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
de amúgy igen, mondhatná, minden jogalapja megvan
2021. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát ha kötelezni fognak, akkor nem fogok ott venni, mert biztosan sumákolni akarnak valamit. Új előfizetőként kauciót kell fizetnem, ami majdnem a telefon teljes ára. Simán lehet az, hogy aztán meg valami mondva csinált okból behúzzák tőlem, aztán meg ráfizettem majdnem a dupláját a kedvezményesen vett telefonnak.
2021. aug. 3. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem köteleznek.

Én csináltam már olyant is, hogy volt még hátra pár részlet kérdeztem hogy befizethetem-e egyben és ezt is meg lehetett csinálni.

2021. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami félreértés van. Nincs olyan hülye (se cég, se magánszemély), aki ha választhat, nem egy összegben kéri a pénzt, hanem részletekben.
2021. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam így. Azt mondta a csaj, hogy rendeljem meg neten tőlük és úgy fizethetem egybe.
2021. aug. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előfizetés mellé vennéd kifizetheted egybe is, sőt olyat is csinálhatsz, hogy megveszed mittom én 10 havi részletre, és többet fizetsz be mint kell (de ezt csak telenorban tudod úgy fizetni)


Ha előfizetés nélkül akarsz ott egy telefont egy összegben venni, felejts el, konkrét árat nem tudok, de szerintem más nagy áruházakban (emag/media markt) olcsóbban megúszod

2021. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kitudtam fizetni egy összegben. Természetesen az előfizetésemhez vettem.
2021. aug. 4. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert le akarnak kötni.
2021. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Engem nem lehet lekötni. Én megmondom, hogy így lesz vagy sehogy. A halat ne akarja már úszni tanítani itt nekem senki.
2021. aug. 21. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!