Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olvassa az illeto az sms-eimet...

Olvassa az illeto az sms-eimet vajon?? Azt lehet tudni? Le voltam eddig tiltva? Vagy most mi van?

Figyelt kérdés
A masik meg az,hogy szombat ejjel 19-et kuldtem neki,akkor azt irta ki a telefon,hogy elkuldtem,igen. De ma meg 17-et ugy ir ki,hogy ma, kedd este 20.51-kor kuldtem csak el,allitolag! Akkor ezeket szombat este meg se kapta??
2021. aug. 3. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy megrod és rányomsz a küldés gombra még nem garancia hogy el is küldi a telefon. Ha épp nincs térerő, vagy kikapcsolod mielőtt elküldené akkor nem fogja elküldeni, csak ha újra talál hálózatot.

Ha kedden küldte el a telefon az sms-t akkor szombat este hogyan kapta volna meg? :D

2021. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most meg mar allitolag ma hajnali kettokor kuldtem el azt a 17 sms-t.
2021. aug. 5. 04:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Hetfon,kedden is irtam neki,azokkal semmi gond nincs,elkuldte a gep rendesen.
2021. aug. 5. 04:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Tologatja át a 17 sms-t a telefonom naprol napra. De amiket utana kovetkezo napokban irtam,azokat elkuldte.
2021. aug. 5. 04:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Utana jovo napokon csak napi 2-3-at irtam.
2021. aug. 5. 04:51
 6/6 anonim ***** válasza:
ja értem. akkor még mindig nem küldte el csak próbálkozik vele
2021. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!