Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiírják tényleg az iphoneok,...

Kiírják tényleg az iphoneok, ha nem eredeti töltőfejet használsz?

Figyelt kérdés

hanem pl ilyet?


[link]



2021. aug. 10. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Kiírhatja igen biztonsági okokból, hogy bántalmazhatja a telefont a gagyi töltő.
2021. aug. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Közben a teljesítményét is lecsökkenti hogy nehogy már tudd rendesen használni.
2021. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
2021. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Én inkább az tapasztaltam, hogy a kábel, ha nem eredeti, hanem utángyártott, akkor azt írja, Hogy nem támogatott “tartozék vagy eszköz” ilyesmit és akkor nem is tölt. Használtam/használok nem eredeti töltőket, ott nem volt probléma, de gagyi, olcsó kábeleknél behal az elektronika kb pár nap után, ami a lightning csatlakozónál van és utána jön a hiba üzenet. A Baseus márka nem a legalja ilyen autós töltőm van, szerintem működni fog, nyugodtan megveheted.
2021. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a töltő mindegy milyen, csak a kábelnek kell MFi-nek lennie!

Persze van azért egy határ ami alatt nem szabad megvenni a töltőt, mert inkább felgyullad mint tölt.

Ez a Baseus márka nem szokott rossz lenni, látszik az árából is. Az a gond, hogy mire megkapod kb ugyanannyiba fog kerülni mint egy gyári töltő, úgyhogy emiatt én inkább a gyárit venném 7990-ért! (azzal is tölthetsz bármilyen más USB-C-s kábeles eszközt)

2021. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha itthon megveszed az eredetit, azzal garantáltan működni fog.

Az Aliról vettel ha bármi probléma van, onnantól pénzkidobás.

2021. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ahogy néztem talán már el is fogyott. És igaza van az előttem válaszolóknak, hogy annyiba lenne áfával, mint egy eredeti 20W-os töltő. Nem szórakoznék vele, megvenném az eredetit. Kábeled meg úgy is van, mert kaptál a telefonhoz.
2021. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemcsak az iPhone. Nekem Samsung is kiírta, amikor nem volt nálam töltő és másnál töltöttem noname töltővel. Még a fülhallgatót is kiírta, ha nem a sajátját használtam hozzá.
2021. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jobb márkák esetében nem lesz gond.

NoName meg csinhuang kerülendő, de minden telefonnál.

2021. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!