Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell azt beállítani az...

Hogyan kell azt beállítani az okostelefonon, hogy egy másik okostelefon arról tudja fogadni az internetet? És mi ennek a mechanizmusnak a szakszerű elnevezése?

Figyelt kérdés

Redmi Note 9 az egyik, amelyik adná a netet és Redmi Note 8T, amelyik fogadná.

Melyiken mit kell beállítani?



2021. aug. 10. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
A hálózatról fogadod a netet, a wifivel meg nem csatlakozol sehová, hanem egy mobile hotspotot hozol létre.
2021. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Csak nagyjából tudom elmondani.

Hétvégén vikend telken így használom a telefont és laptopot.

Telefonon: wifi, mobilnet bekapcsolása, Hot-Spot (ez adja át a netet) bekapcsolása.

Másik telefonon: Wifi kapcsolat felépítése, böngésző bekapcsolása és működik is.

Természetesen jelszavakat stb. ha kéri az eszköz, meg kell adni.

2021. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Tehát a Redmi Note 9-en bekapcsolod a mobilnetet és a Hotspot bekapcsolását megkeresed. Ott tudod beállítani a létrehozott wifi hálózat nevét és jelszavát is. Nekem kiírja ilyenkor, hogy egyúttal a wifit lekapcsolja - ez normális, okézd le.


A Redmi Note 8T néhány másodperc múlva érzékeli majd az új wifi hálózatot, és ugyanúgy csatlakozhatsz, mint bármilyen másik wifi hálózatra.


Ha utazásra vagy ilyesmihez kell, akkor próbáld ki még otthon, másodszorra így már kevesebb beállítással kell majd foglalkoznod (ugyanúgy megjegyzi majd a hálózat nevét+jelszavát a Redmi Note 8T, mint bármilyen más wifi hálózatét, ezért másodszorra csak hotspot be a Note 9-en és valószínűleg automatikusan csatlakozik is).

2021. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Kiváncsi lennék a lepontozóbarmok indokára is, miért pontozzák le a jó válaszokat. Bevág anyu tangája?
2021. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Nem pontoztam le senkit, de én arra tippelek, hogy sokszor, aki lepontoz, nem is ír hozzászólást, viszont a hozzászólók azt hiszik, hogy aki utoljára írt, ő volt a pirososztó és akkor bosszúból megy a többi piros ide-oda. :( Azt nem tudom, hogy tényleg így van-e.


Köszi a segítséget!

2021. aug. 10. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
5 szerintem esélyes, hogy így van sok esetben.
2021. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!