Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SIM kàrtyàmat Nano méretre...

SIM kàrtyàmat Nano méretre szeretném cserélni be kell mutatnom a kàrtyàt vagy mit kell vinnem ahhoz , hogy cseréljék illetve volt aki online intézte mi volt a folyamata?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
SIM kártya, személyi igazolvány, lakcímkártya. Beviszed a régit, megmondod, hogy nem működik és ingyen kicserélik egy újra.
2021. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Személyesen lehet intézni, és fontos, hogy az menjen akinek a nevén van a kártya.

A csere ingyenes, a tel. számokat vagy másoltasd át velük, vagy mentsd el magadnak.


Amúgy, 2 perc az egész és új pin kódod lesz.

2021. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A helyzet a màsikat próbàltam méretre vàgni ami sikerült is viszont ketté vàlt a kàrtya és belehelyeztem a régi telomba amibe úgy belecsúszott hogy nemtom kiszedni az új telomba meg nano méret kell/:
2021. aug. 16. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Akkor is menj be az ügyfélszolgálatra és cserélik.

max fizetős lesz a csere.

2021. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Nekem ez már zajlott úgy, hogy nálam volt a kártya, én koliban. Apa nevén volt a kártya, ő ment intézkedni. A kártyám letiltották, az új nano kártya meg működött. Mikor haza értem kicseréltem a 2 kártyát és kész.

(Bár akkor új számot is kaptam, nem számhordozással ment a dolog)

2021. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

"(Bár akkor új számot is kaptam, nem számhordozással ment a dolog)"

Akkor másik előfizetést kaptál és nem is a te neveden volt.

A kérdező esete teljesen más, a szám megtartása mellett kell kicserélni a kártyát.

(A számhorozás meg megint más eset...)

2021. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a szolgáltatóhoz,2 perc alatt megcsinálják
2021. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam ugyanez volt mint az #5-nél, előfizetés lett cserélve, de a számom maradt (Telekom)
2021. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!