Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2020 vagy Iphone 11?

Iphone SE 2020 vagy Iphone 11?

Figyelt kérdés

Eddig Androidot hasznaltam mindig, de szeretnek átváltani Iphone-ra.

Az Iphone SE 2020-as telefon nagyon tetszik és az ára is elfogadható, tökéletes lenne hogy megpróbálkozzak vele.( Mármint úgy hogy hogy tetszik az Iphone, tudom-e használni és hasonlók) Viszont sokan mondják hogy rossz az akkumulátor ezért bizonytalan vagyok, hogy megvegyem-e. Olyan telefont szeretnek venni ami legalabb 3 évet kibír nagyobb gondok nélkül.

Az Iphone 11 is szinten nagyon tetszik, viszont jóval drágább mint az Iphone SE. De sokkal több jot hallottam róla.

Igazabol nincs semmi nagy elvárásom, csak nem tudom eldönteni hogy melyiket érné meg jobban megvenni. Így hogy még Iphone-t nem hasznaltam, viszont mindenképpen azt akarok venni.



2021. aug. 19. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Iphone se 2020-am van, az akkumulátorral csak annyi a baj, hogy nem túl nagy a kapacitása, ha egész nap nyomkodni, fotózni, videót lejátszani szeretnél, akkor nem bír ki egy napot. Én 6-7 órát használom egy töltéssel, youtube, spotify, facebook, fotózás, netflix stb. De amúgy szeretem, könnyen kezelhető, nekem plusz pont volt, hogy viszonylag kicsi.
2021. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Iphone 11 sokkal jobb.


Én azt venném de te tudod.

2021. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Várd meg a 13-at, állítólag olcsóbb lesz mint a 12.
2021. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen, sajnos ha Iphone-t szeretnél, akkor meg kell barátkozni a gyenge akksival:( nekem i11 van, a 2016-os SE-ről cseréltem 3 év után, mert már napi 10x is kellett tölteni, a 11 pár hónapja van meg, nagyon szeretem, jó a nagyobb kijelző, az akksi simán kibírja a napot átlagos használattal. Ha meg tudsz békülni a gyenge akkuval, plusz nem akarsz rá sokat költeni, akkor az SE is jó lehet, de az i11 szerintem kicsit jobb döntés:) De egyébként az SE-vel sem volt nagyobb baj az akkumulátoron kívül, teljesen használható lett volna még mindig, ha cseréltetek benne egyet.
2021. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért az iPhone 11 akksija nem gyenge. A Xiaomim sokkal hamarabb lemerült.
2021. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyel koztest: Xr. Bitang jo telo, nagyon jo akkuidovel.
2021. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az Iphone 12 mini-ről mi a véleményetek? Jobban megéri mint az iphone 11? Akkumulator milyen?
2021. aug. 21. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!