Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom kijelzője "beég",...

A telefonom kijelzője "beég", mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy Xiaomi Redmi 9 telefonom van, és észrevettem, hogyha egy alkalmazást 15 percig vagy tovább használok és utána kilépek, akkor az appból "maradványok" látszódnak még. Tudok ellene valamit tenni?

2021. aug. 22. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Legközelebb vegyél normális telefont. Olcsó húsnak híg a leve
2021. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Xiaomi...
2021. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Az oled technológia átka ez a jelenség, márkától függetlenül jellemző ez. Tévéknél ugyanez van,szóval semmi meglepő nincs ebben. Az egymillás tévéknek is híg a leve tesókáim?
2021. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%
Nekem anno Sony-nál volt ez, még kb. pár percig láthatóak voltak rajta az előző kép nyomai, aztán fokozatosan elhalványult, de maradandó károsodást nem láttam rajta.
2021. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arról hallottam hogy OLED telefonoknál előfordul, viszont az én telómnak LCD kijelzője van.
2021. aug. 22. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Na mi van tesókáim?Mégse jött be az oled bullshit?:D
2021. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az lcd szellemképesedni tud, bár ritka jelenség

ha van még rá garancia, vidd vissza ahol vetted


itt spórol a xiaomi, mert olcsóbb, gyengébb minőségű alkatrészeket használnak.

én egyszer elaludtam tiktokozás közben, aztán egész éjjel egy videó ment, reggel felkeltem be is szartam hogy ugye nem égett be :D de nem lett neki semmi baja. (S10+)

Szóval az áron kívül itt (is) látszódnak a különbségek.

2021. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

Szellemkép. Általában a kijelző kalibrálásának a hibája.

Nekem az LG G5-nél fordult elő; a "Blue Light Filter - Night mode, Night Shift" app gyakorlatilag megoldotta a problémát, 3500K-en 5-10%-os szűréssel. Egy próbát megér...

2021. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!