Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy nemkívánt ismerős...

Ha egy nemkívánt ismerős sms-ben zaklat. Azt bejelőlhetem spamnak? Spam, és tiltás. Egyben van. Legalább le van tilva. Spam? Nem reklám... De megtettem, mert tiltani akartam. Kap ő erről értesítést? Vagy lehet ebből is bajom?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kedves kérdező!

Erről ő nem kap értesítést!

Ha hívni próbál, akkor foglaltat jelez a telefon, ebből talán rá jöhet.

Ha a zaklatás már tényleg zaklatásnak minősül, fel is jelentheted, de ezt tényleg csak abban az esetben javaslom, hogy, ha nagy a baj!

2021. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha hívni próbál, akkor foglaltat jelez a telefon, ebből talán rá jöhet."

Abból jön rá, hogy nem rögtön foglalt, hanem van egy csöngetés, aki már találkozott ilyennel, az rögtön kiszúrja.

De nálad nem fog csöngeni, nem mutatja az sms-t sem ha küld neked, ilyen szempontból ez megoldja a problémád, és legális.

2021. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Csak elmondanám neked, kedves válaszoló, hogy operációs rendszerenként eltérhet!

Én pl mindkét esettel találkoztam

2021. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi tér el, és mivel találkoztál?
2021. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam is úgy van. A spam nem egyenlő a reklámmal, és ő nem kap róla semmilyen értesítést. Ha küld neked SMS-t, azt nem jelzi ki a telefonod, hanem a spam (=kéretlen üzenetek) mappába teszi. Az én telómon be lehet azt is állítani, hogy automatikusan törölje ki azokat az SMS-eket, tehát nem is kellene tudnom róla, hogy küld-e valamit.
2021. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!