Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S21 5G tulajdon...

Samsung Galaxy S21 5G tulajdonosok! Mennyire vagytok megelégedve a készülékkel?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egyet. Rengeteg tesztet olvastam róla, de nagyon vegyesek a vélemények, ezért gondoltam, titeket is megkérdezlek, hátha tudtok rajtam segíteni.


Esetleg jobban megéri az S21+? Mivel tud az többet?



2021. aug. 26. 09:32
A kérdező szavazást indított:
Nagyon tetszik, tudom ajánlani.
Jó, bár vannak hibái.
meh...... elmegy.....
nem annyira tetszik, nem ajánlanám szívesen
nem tetszik, egyáltalán nem ajánlom
4 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de ennyi pénzt nem ér meg.
2021. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg szerintem.
2021. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Na látod kérdező, az előző válaszok alapján:

Ezért veszünk iPhone-t.

2021. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem, iPhone-t sosem veszünk, és egyébként sem egy telefon alapján kell véleményt alkotni egy adott gyártóról. Lásd: Galaxy S20+ 5G
2021. aug. 26. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"iPhone-t sosem veszünk"

Akkor szenvedj csak az androidos samsungoddal :D

2021. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
iPhone sem éri meg ugyanúgy, túlárazottak, és semmivel nem jobb mint egy fele annyiba kerülő telefon. De te csak élj abban a tudatban hogy felsőbbrendű vagy, mert almás telefonod van :D
2021. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ott a pont
2021. aug. 27. 10:10
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Mégis csak az iOS rendszert utánozza kb mindegyik gyártó. Harmony OS, TouchWiz utolsó fejezetei, MIUI…

Nem véletlenül hasonlítanak az Apple által készített iOS rendszerhez :D kiemelkedően a Harmony OS azaz iOS kínai verziója :D

Éljetek csak abban a tudatban, hogy 8 év után is telefon lesz a kezetekben a kis Samsungotok :D

2021. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Mit vered itt magad? Valamiben az iPhone jobb, valamiben az Android. Vagy jobban fogsz aludni, hogy itt okoskodsz? :D Mert akkor nyugodtan mondd a magadét :D
2021. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!