Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mi 11 lite 5g az...

Xiaomi mi 11 lite 5g az always on display miert nem folyamatos?

Figyelt kérdés
udv. a fent emlitett keszuleken miert nincs mas bealliatsi lehetoseg a aod. val kapcsolatban? csak 10 masodpercig vilagit az ora, utanna csak koppintasal jon elo,szintugy 10mp-ig. Aki ilyen telot hasznal,hasonlot tapasztalt?

2021. aug. 30. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert így van tervezve. Nem működik rosszul a telód.

Az okát ne kérdezd, nekem Redmi note 10 van és ugyanígy tud csak működni.

Szerintem szándékosan vissza van butítva, hiszen tudnà a teló a folyamatos AOD-t.

2021. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. ez van..amit letoltottem a play aruhazbol,az mar folyamatosan uzemel
2021. aug. 30. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, nekem mi note 10 lite van és a gyári beállításokkal folyamatosan megjeleníti az órát. Remélem a frissítésektől függetlenül így is marad.
2021. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit töltöttél le? Nem meríti az akksit?
2021. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Xiaomit fenéken kéne billeteni azért, amit művel, mert pont az AOD lényegét öli meg. Van lehetőség folyamatos AOD-re, de akkor meg más nincs. Van egy ilyen hangzatos MIUI Optimalizáció nevű beállítás a fejlesztői lehetőségek között, ha ez ki van kapcsolva, megy a folyamatos AOD. Kikapcsolt optimalizáció mellett viszont nincs fájlfejltöltés, egy fényképet vagy Gmail mellékletet nem tudsz feltölteni. Bekapcsolt állapotban meg keresztbe tesz az AOD funkciónak, illetve folyamatosan összekuszálja a kiadott engedélyeket, kénye-kedve szerint időnként elveszi többek között a fájlkezelő tárhelyhez való hozzáférését.

Itt beszélgettem erről, magammal:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2021. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2-3 napja én is ezen a témán vagyok nekem redmi note 11 van, és 10mp a támogatott beállítás, eljutottam én is odáig h miui optimalizáció kikapcs akkor viszont az op működése katasztrófa lesz, bugok tömege jelentkezik, mint pl az előttem írt engedélyadás, de nekem volt grafikus hiba is és aztán már az AOD is kikapcsolt 5 perc után, szóval személyes tapasztalatom h nem érdemes kikapcsolni a miui optimalizálást ha azt akarja az ember h rendesen működjön a rendszer. Böngészgettem és úgy látom h a drágább xiaomi telókon egyszerűen lehet állítani h always vagy 10 second vagy off, érthetetlen h ezek miért nem kapják meg a szoftveres támogatást, szomorú lettem én is mert ez volt a legjobb dolog amit az amoled ad, és mikor vettem eszembe se jutott h 10mp lesz az "always on". Nagyon remélem idővel updatel megkapjuk.
2022. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igy van,jomagam is kiprobaltam a miui optimalizálás kikapcs meg vissza,de ugy ahogy van el van cseszve. Reméltem a miui 13,ami kb. két hete érkezett a telomra megoldja a fent emlitett problémát...de tévedtem..és abban is,hogy ezt a telot választottam (mi 11lite 5g), ebben az árban ott van a samsung A52s 5g,vagy kis rápotlással a sam.S20Fe 5g..
2022. márc. 28. 10:10
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok. Valakinek megoldás? Nekem redmi note 10s van. 10 perc a max aod üzemidő... Miui 13,android 12...
2022. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!