Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
130-150 ezer forintom lenne új telefonra. A régi Iphone 6s sajnos teljesen elromlott, be sem kapcsol.

2021. szept. 2. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Vegyél egy 7-est
2021. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben azt csinálnám, hogy előzetesen tájékozódnék a termékpalettáról neten, aztán bemennék pár helyre, ahol közölném az árfekvést az eladókkal, javasoltatnék pár telefont ebben az árfekvésben, tesztelném, nyomogatnám az üzletbe kirakott demókészülékeket, aztán ahol és amelyik megtetszik és jó az ára számodra, azt venném meg.
2021. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

MediaMarktban Samsung A52/72-őt javasolta az eladó.


Nézegettem a xiaomi Note 10 pro-t, de azt nondta ne vegyek xiaomit, mert sok a baj vele.


Át mentem az euronics-ba, ahol egyből a xiaomit javasolták.


1:1


Akkor most melyiket?

2021. szept. 2. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi olcsó telefonokkal hódít.

Mit jelent ez? Hát olcsó, nem arra tervezik hogy te 5-7 évig használd.

Redmi széria az alsó kategória volt ami árban középkategóriában is kapható de továbbra is alsókategóriás minőséget képvisel.


Note 10 pro egy nagyon eltalált darab. Ár ártékben a legjobb.

Hoszabb távlatokban gondolkodva Samsung a52 5g vagy hamarosan jön a A52s.


Illetve 180 ért kapsz iPhone SE2020 -at.

2021. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a szívemre hallgatnék... esetleg megkérdezném azokat, akiknek mérvadó számomra a véleménye tech kérdésekben... nekem van/lenne ilyen, de szerintem a telefon kérdés nekem legkorábban jövőre lehet aktuális,főleg, hogy számomra teljesen váratlanul most tudták a szüleim lecserélni a régi okostévémet egy vadonatújra, igaz, nekik nem került egy fillérjükbe sem.


Nyilván minden boltnak, bolttulajdonosnak vannak szerződései a gyártókkal, és azt fogja promózni, amelyik neki épp megéri, az alkalmazott meg csak azt teheti (vezetőként is), amit mondanak neki még feljebbről.


Tehát ha épp iPhone-ból kell 1 hónapban eladni 1000-et, akkor nem fogja promózni a Huaweit(azt most amúgy is nehéz a szivatás miatt) meg a Honort,ha épp Xiaomit kell promózni, akkor meg nem fogja reklámozni neked mondjuk a Samsungot, vagy az Alcatelt. (utóbbiak mondjuk - szerintem legalábbis- nagyon gyatrák).

2021. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!