Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne a Vodafone TV...

Hogyan lehetne a Vodafone TV Android appot ráerőszakolni egy androidos Sony okostévére? Sajnos elszáll indítás után, azt hiszi root-olva van a készülék, pedig nem.

Figyelt kérdés

Ez az app:

[link]



2021. szept. 3. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit leírnak hozzászólásokban, az mind egytől-egyig szó szerint igaz! Az UPC HorizonGo-jához képest egy fapados hulladék, 0 személyreszabási és beállítási lehetőséggel! :(
2021. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de ettől függetlenül muszáj lesz a Vodafone TV-t használni, ugyanis a Horizon GO-t a hónap végén elvileg lekapcsolják. Viszont nem biztos, hogy akarok majd új Vodafone boxot, ezzel viszont elveszítem a Műsorvisszanéző funkciót, amit nem szeretnék. Ezért gondoltam arra, hogy valahogyan a Vodafone TV-t rá kéne varázsolni a nagy TV-mre. De nem tudom még, hogyan, ugyanis az Android TV-re nem akar felmenni az app, Chromecast meg sajnos nincs az appban (mobilról könnyű lenne átküldeni, ha az app támogatná).
2021. szept. 5. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy megszűnik! :( Nekem Sony Braviam van és nem lehet "ráeszkábálni" ezt a szutykot, Edge böngészőben telepítettem alkalmazásként, remélhetőleg villámgyorsan felfejlesztik minimum a HorizonGo szintjére.
2021. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ettől függetlenül muszáj lesz a Vodafone TV-t használni,"

Nem muszáj.

2021. szept. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!