Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » *Feltöltés - híváslistában ez mi?

Kemeh01 kérdése:

*Feltöltés - híváslistában ez mi?

Figyelt kérdés
Pár napja jelent meg a híváslistában ilyen sor, hogy *Feltöltés, s nem tudom, ez mit jelent? Semmi nem lett feltöltve, csak rendes telefonálás történt, bár egy ideig repülőgép üzemmód volt. Vodafone és előfizetés, ha ez lényeges. Köszi, ha valaki tud valamit erre mondani.
2021. szept. 4. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem töltötted fel valakinek a családban a kártyáját?
2021. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

SIM kártyán, a szolgáltató által tárolt telefonszámok egyike.


Az, hogy hogyan került a híváslistádra, lehet akár az is, hogy az ügyfélszolgálatot akartad hívni, csak elírtad

2021. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egy ismerősömnél jelent meg, aki szinte csak névjegyzékből telefonál és ennyi, nem telefon bűvész. Úgy emlékszem, előfizetésre mentek át a feltöltő kártyáról.

Doszka: ha jól értem, ez fenn van a SIM kártyán alapból? Mit tud meg az ember!!! Akkor lehet mégis feltöltő kártyások maradtak? De alapból mire jó ez a *Feltöltés? Egyenleg feltöltésre?

Még egyszer köszönöm a segítséget és elnézést a hülye kérdésekért....

2021. szept. 5. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, egyenlegfeltöltésre való.

Minden előfizető SIM kártyáján rajta vannak a szolgáltatói telefonszámon, függetlenül az előfizetés típusától.

2021. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az ismerősöm bemegy a Vodafonehoz, mert ő senkinek semmit nem töltött fel, hisz előfizetéses a feleség is. Így még mindig X akta, hogy került a hívás listára...
2021. szept. 6. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Lásd a #2 kommentem csak példaképp
2021. szept. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!