Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok zenét letöltetni?

Hogy tudok zenét letöltetni?

Figyelt kérdés

Régebben a flvto biz-t hasznaltam, de mára tele van reklámokkal.

Illetve valami jó zenelejatszó program? Régi telefonokon volt, mostmár csak a yt music meg ilyenek az alap dolgok.


Android



2021. szept. 5. 17:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Modolt (reklámmentes) Spotify-t semmi sem éri utol.

Ha jobb minőségben akarsz hallgatni vagy esetleg olyan zenét ami nincs fent spotifyon, akkor pedig albumokat torrentezz le és játszd le Poweramppal. (ha van DACed akkor inkább UAPP mint Poweramp)


Emiatt sok downvoteot fogok kapni ,mert mindenki így csinálja de a youtube to mp3 konvertereket használni teljesen értelmetlen. Nem lesznek kitöltve helyesen az mp3 tagek, benne lesznek a videoklip dumálós részei, xar 128kbps minőség, stb.

2021. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia/sziasztok! Kipróbáltam néhányat belőlűk. Mindet nem, mert valamelyiket nem engedte a play áruház letölteni. A huawei musicot nem találtam, de helyette samsung musicot akartam kipróbalni de nem töltötte le :/ . Gépem nincs, meg annyira nem is értek hozzá, úgyhogy torrentezni meg átteni nem tudok.


Mivel nem mindegyiket próbaltam ki, igy nagyon nem tudok véleményt mondani, de eddig Y2mate és a Poweramp tetszett a legjobban.


Videoder spamelte a reklámokat, a dub music meg designra nem jött annyira be. Huawei musicot nem találtam, stelliot nem töltötte le.


Majd ha kipróbálom a többit arról is írok véleményt. Köszi az ajánlásokat!

2021. szept. 16. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!