Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen oprendszereket tudnék...

Milyen oprendszereket tudnék Xiaomi Redmi 5A (riva) telepíteni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném már leváltani az Androidot valami takarékosabb, könnyedebb oprendszerre, de a Redmi 5A-t még sok custom ROM sem támogatja valamiért.

Milyen opciók jöhetnek szóba mégis?



2021. szept. 8. 07:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Mégis, Android helyett mit ?
2021. szept. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Itt válogathatsz: (Hogy melyiket tudod feltenni a Readmi 5A -ra azt nem tudom.)

[link]

2021. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez jónak tűnik:

[link]

De van még:

[link]

2021. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A LineageOS nem jött össze valamiért, ezért a ViperOS-t telepítettem végül, amivel eléggé meg vagyok idáig elégedve.

Azért kellett leváltanom az Androidot, mert irtózatosan kezdte telepakolni szeméttel a tárhelyemet, és közben folyamatosan jelezte, hogy takarítsam ki.

Ebből következően folyamatos lassulásnak indult a telefonom, most végre kapott egy vérfrissítést.

2021. szept. 8. 12:06
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

De a viperos is android. tehát lecserelted az androidot androidra mert az androiddal elégedetlen voltál igy most az androiddal elégedett vagy.


Ahamm..

2021. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sokkal minimalistább Android, és a 7-es verziónál tart, szóval remélhetőleg nem kell aggódnom random bloatware-k, tárhelytömködés miatt.

Nekem ez bőven elég.

2021. szept. 8. 13:05
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Én azt gondolom, hogy te egy okostojás vagy.

A gyártó egy adott hardverre aktuálisan a legjobb szoftvert telepíti. Erre megjelensz te, és le akarod váltani egy másikra, mert te olyan okos vagy.

Különben a te telefonod, azt csinálsz vele amit akarsz. A faxot sem érdekli.

2021. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Olyan nagy probléma, hogy le akarok váltani egy olyan oprendszert, ami 5-6 év után önkényesen elkezdi teleszemetelni a tárhelyemet, amit gondosan időről időre takarítok? Biztos, hogy bennem van a probléma, hogy felesleges vásárolgatás helyett az 5-6 éves, egyébként tökéletes állapotban lévő telefonomat (és annak tárhelyét!) szeretném még évekig használni?
2021. szept. 20. 20:53
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szeleteli tele ?
2021. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szemeteli
2021. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!