Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen oprendszereket tudnék...

Milyen oprendszereket tudnék Xiaomi Redmi 5A (riva) telepíteni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném már leváltani az Androidot valami takarékosabb, könnyedebb oprendszerre, de a Redmi 5A-t még sok custom ROM sem támogatja valamiért.

Milyen opciók jöhetnek szóba mégis?



2021. szept. 8. 07:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Egyértelműen látom, hogy 16-ból 6GB csak arra megy el, hogy "other" típusú fájlokat termel, ezeket törölni nem lehet, viszont folyton jelzi, hogy "A tárhely megtelt, ürítsd már ki!". Holott konkrétan 6-7 programot használok, amik kellenek is, a fotókat pedig folyamatosan mentegetem át, valamint SD-kártya is van már bent, de az külön egységnek számít ugyebár, a rendszertárhely pedig folyamatosan telítődik.

Ezt a problémát szeretném a customOS-ekkel áthidalni, hogy a továbbiakban is akadálymentesen használni tudjam a (még egyszer mondom, egyébként tökéletes állapotban lévő) telefonomat.

Szerintem ez nem olyan nagy kérés egy OS-től.

2021. szept. 21. 06:53
 12/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
80%

es a mostani Viper mennyit foglal?


es 5 ev mulva mekkora helyet fog foglalni?


Rootolni is eleg lett voln nem? Es datum szerint keresgelni es kitorolni amiket irkal,

de amugy kezdetben mennyi helyet foglalt?


szerintem pusztan frissitesek miatt not, Viper igy szinten noni fog

mivel megtartja az eredetit is hogy visszaallithato legyen

es a frissites is fent van neha tobb frissites is

barmilyen progihoz

Viperben mindeg csak a legfrissebbet hagyja meg?

2021. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez lesz a problémád 3rd party ROM-al is kis idő múltán. El kell fogadni, hogy a 16 GB manapság már kevés egy okostelefon számára. Annyit tehetsz esetleg, hogy gyári reset után ADB-n keresztül törlöd a számodra felesleges előre telepített appokat, így azok nem fogják betelíteni a tárhelyet, de mint mondtam, 16 GB így is úgy is be fog tellni belátható időn belül.
2021. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
45%

eleve nem tudom miert 16GB os csak az

[link]

volt belole 32 es is

2017 es telot lassan ideje levaltani amugyis

persze oke hasznalhatnad 10-20 evet is a jo

de hat te voltal elegedetlen vele

ujonan minden OS szupi

idovel nem feltetlen lesz az

valami olyan OS kell ami tenyleg "irasvedett" lenne

De az nem kap akkor fejlesztest vagy mindeg lecserelheted...

ha meg frissul akkor noni fog ugyis ha regieket kitorli

2021. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!