Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ulefone 11 és x8 között...

Nandi1988 kérdése:

Ulefone 11 és x8 között vacillálok. Nos a 2 között van 100k különbség kb, viszont ha megéri, akkor inkább gyűjtők rá. Szerintetek melyik jobb választás?

Figyelt kérdés
Ha van vkinek 11 leírná milyen? Esetleg, ezen kívül más hasonló kaliberű teló ajánlás? Az X egyébként takar vmit ulefonal? Vagy csak jobban strapabíró?

2021. szept. 8. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Nem túl valószínű, hogy valóban strapabíróak volnának, maximum úgy néznek ki, mintha.

Nem ajánlottak ennek a gyártónak a mobiljai, ide tartozik még a Doogee, Cubot, Leagoo, Oukitel.

A strapamobilok közül a Blackview mobiljai ajánlottak.

2021. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Pedig jó telefon, nekem volt még Ulefone Power.

3,5 éves volt amikor leejtettem , vagyis utána kaptam és mint a kézilabdát lecsaptam és tönkre ment.

NAgyon jó telefon volt, szinte tökéletes .

Amit már a mostaniakból kispórolnak az még benne volt, a led, ami pirosan villogott ha merült le, kéken ha üzenet jött, és zöld ha feltöltött.

És még adtak hozzá fülest, OTG kábelt, amit már szinte egyikhez sem adnak.

Volt a családban OUKITEL is azzal se volt semmi baj.

1. inkább nem valószínű hogy volt ilyened és hülyeséget meg ne írj.

2021. szept. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem jelenleg ulefone van. Blackviewről és az egészről megoszlanak vélemények, így marad az összehasonlítás, meg amelyik többet tudd. De 4 videót is néztem top listásokat, ulefone top 1 2 3 ba mindig benne volt. Blackview meg a fasorba se volt.
2021. szept. 10. 11:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!