Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100 ezres árkategóriában...

100 ezres árkategóriában melyik a legjobb telefonon fotózás szempontjából?

Figyelt kérdés
Lehet új is, használt is. Iphone 8 Plus-től van amelyik jobban fotóz?

2021. szept. 9. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A Huawei telefonoknak nagyon jó a kamerája, csak az újabb készülékre már nincs Google támogatás.

Xiaomi telefonok között is van, aminek nagyon dicsérik a kameráját.

IPhonet nem ismerem, de az nagyon drága, úgyhogy legfeljebb használt jön ki 100ezer körül.

2021. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Használt is?

Hja akkor azt mondom hogy bármelyik korábbi csúcskategóriás.

iPhone, Samsung Galaxy S széria, Huawei P széria.


Újonnan, hó hát véleményes, de Samsung A52 talán a legjobb de ez 100k felett van kicsivel...


Jobb legyen mint az iPhone 8? Hát na az kemény dió... Következő almák :D

2021. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Xiaomi Redmi Note 10 pro

Huawei P30 pro

2021. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jelenleg Samsung S8-am van, ezt kellene lecserélni. Újonnan vettem, most nem szeretnék megint ekkora összegért vásárolni. Nem baj, ha nincs google támogatás, nálam a hátsó kamera a lényeg, sminkes vagyok, tehát fontos, hogy tudjon jól fotózni. Nagyon max 120-ig szánnék rá. Iphone 8 Plus tetszik ahogy fotóz, használtat, de újszerű állapotban találtam 100'ért.


Sima P30 90-ért? Arról mi a véleményetek? A Pro sokkal jobban fotóz?

2021. szept. 9. 15:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Jobban fotóz a pro, de a sima p30 is nagyon jó készülék. Esetleg nézz utána, nem kapható-e akciósan a szolgáltatónál. Valakinek a Telekomnál ajánlották akciósan a pro-t mostanában.
2021. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
S8 at nem cserélnék. Nem lesz jobb 100k ért érezhetően...
2021. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy az akksija már nagyon gyenge, viszont ugye cseréhez le kell venni a hátlapot. A hátlap viszont repedt, tehát visszatenni nem lehet. 50 ezret meg nem ér meg nekem ez a művelet
2021. szept. 9. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Amit tudnék ajánlani, az a Samsung Galaxy A72, vagy a Samsung Galaxy S10 Lite. Ezek 150-170 körül mozognak, és baromi jók. Mindkettővel van tapasztalatom, S10 Lite-ot most is használom, A72 édesapámnak van, teszteltem, baromi jó. A52 is jó lehet, kicsit olcsóbb, nincs vele személyes tapasztalatom, de mivel minden Samsung baromi jó, az js az lehet. Barátnőmnek van Samsung Galaxy A31, annak is jó a kamerája, főleg az árához képest, ami 100.000 ft, bár barátnőmék Vodafone-nál vették részletre, úgy jóval olcsóbb volt. A Samsung Galaxy S vagy Note széria a legjobb kameraügyileg, de abból most az enyém a legolcsóbb, úgy tudom, ami újonnan ilyen 170.000 ft körül mozog. Vagy vegyél egy használt S/Note-ot. Nekem volt Note 8, S9, S6, mindegyikről csak jót tudok mondani, az akksit kivéve, az elavult már kicsit, viszont az meg az újakban(S10, Note 10 és felfelé)baromi jó. Azt viszont nem kapsz 100.000-ért. Más márkát nem tudok ajánlani, valami gond mindig volt a többivel, csak a Samsung. A One UI(Samsung operációs rendszer kiegészítője az Androidhoz)egy mestermű egyszerűen.
2021. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, és S7-el is van tapasztalatom, de az manapság már lassú. #8 voltam
2021. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jófogáson nézz körül!

A Pro-ba elég komoly makró van.. Porszemről olyan képet csinált hogy csak pislogtunk..

2021. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!