Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Play áruházban hogyan tudom...

Play áruházban hogyan tudom beállítani azt hogy az összes alkalmazást automatikusan frissítse?

Figyelt kérdés
Sajnos manapság már 1 alkalmazást sem frissit automatikusan. Régen szinte mindet frissítette. Azt tudom, hogy 1-esével be lehet minden alkalmazásnál állítani de nekem sok minden van telepítve ezért rengeteg időt venne igénybe. Szóval hogyan lehet 1 lehetőséggel az összes automatikus frissítését bekapcsolni?

2021. szept. 13. 17:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
88%
A telefonon a Play beállításaiban van.
2021. szept. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 A kérdező kommentje:
Pontosabban hol?🤔
2021. szept. 13. 18:13
 3/83 anonim ***** válasza:
28%

androidon

beállitások

hálozati beállitások

alkalmazások automatikus frissitése és ezen belül beállitod, hogy bármilyen hálózaton keresztül vagy csak wifin keresztül

2021. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:
Milyen hálózati beállítások? Az hol van?🤔 Beállításokon belül nincs ilyen. Amúgy Samsung telefonokról van szó. Több eszközön is be kellene kapcsolni ezt a "funkciót"
2021. szept. 14. 15:11
 5/83 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerre nem lehet bejelölni sajnos.

Egyébként észrevételem szerint egyre több aut. friss.-re állított alkalmazásnál írja ki azt, hogy "a frissítés nem sikerült"...

2021. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 A kérdező kommentje:
Nekem hálistennek mindegyiket frissíti, csak ne 1-esével kéne... de akkor ezt nem lehet beállítani?😗
2021. szept. 14. 16:02
 7/83 anonim ***** válasza:
69%

Az automatikus frissítés beállítható, csak nem egyszerre minden appnál.


Alkalmazásonként tudod kapcsolni:

Rámész az alkalmazás oldalára Play Áruházban, jobb felső sarok 3 pötty, automatikus frissítésre nyomj, ha nincs benne a pipa.

2021. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:
#7 nem mondod?🤔 Olvasd már a leírást is, mielőtt ugyanazt leírod, amit én már leírtam!
2021. szept. 14. 21:52
 9/83 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudsz értelmezni, vagy mi van?

Leírtam kétszer is, hogy EGYSZERRE nem tudod beállítani az ÖSSZESET.

Csak egyesével lehet.

2021. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:
#9 képzeld tudok értelmezni. De honnan tudjam, hogy melyiket írtad te? Minden válaszoló cáfolja a másikat, egyik válasz üti a másikat. Nézd már meg! Egyik azt mondja, hogy itt kell. Aztán a másik azt mondja, hogy nem lehet. Aztán a következő meg azt mondja máshogy kell. Most igazodj már ki...
2021. szept. 15. 07:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!