Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Play áruházban hogyan tudom...

Play áruházban hogyan tudom beállítani azt hogy az összes alkalmazást automatikusan frissítse?

Figyelt kérdés
Sajnos manapság már 1 alkalmazást sem frissit automatikusan. Régen szinte mindet frissítette. Azt tudom, hogy 1-esével be lehet minden alkalmazásnál állítani de nekem sok minden van telepítve ezért rengeteg időt venne igénybe. Szóval hogyan lehet 1 lehetőséggel az összes automatikus frissítését bekapcsolni?

2021. szept. 13. 17:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 A kérdező kommentje:
De kár... És de rossz...
2021. szept. 22. 10:49
 22/83 A kérdező kommentje:
Hol és hogyan tudom 1-esével beállítani az automatikus frissítést?🤔
2021. okt. 10. 14:01
 23/83 Pelenkásfiú ***** válasza:
15%

Nem igazán értem a korábbi válaszokat...

Vagyis a #3-as jól mondta, csak kicsit pontatlanul.


Szóval megnyitod a Play Store-t.

Fent rányomsz a profilképedre.

Beállítások

Hálózati beállítások

Alkalmazások automatikus frissítése

Itt választhatod ki, hogy csak wifin frissítse automatikusan, mobilneten is, vagy sehogy.

Ha beállítottad, akkor nem fog azonnal elindulni, de pár óra múlva biztosan le lesznek frissítve az appok.

Én mindig azzal kezdtem, hogy ezt kikapcsoltam, de most kipróbáltam és működik.


Amit néhányan mondtak, hogy egyesével lehet engedélyezni az automatikus frissítést, az arra jó, hogy ha nem szeretnéd ezt, hogy mindegyik frissüljön magától.

2021. okt. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
81%

"Nem igazán értem a korábbi válaszokat..."

Én sem értem azokat, akik a hálózati beállításokkal jöttek. A kérdező gondja egyértelműen nem az, hogy mobilneten nem frissülnek automatikusan az alkalmazásai, hanem hogy egyáltalán nem. Ez a kérdése: "Szóval hogyan lehet 1 lehetőséggel az összes automatikus frissítését bekapcsolni?"

Nem az, hogy hogy lehet bekapcsolni, hogy mobilneten is menjen az automatikus frissítés.

2021. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 A kérdező kommentje:

#24 nagyon szépen köszönöm!!! Te legalább értesz! Esetleg te nem tudod a megoldást?🤔


#23 1 fabatkát sem ért a válaszod mivel nem a kérdésemre válaszoltál. Azt énis tudom, hogy hol lehet beállítani, hogy milyen hálózaton frissítse az appokat. Csakhogy nem ez volt a kérdés!

2021. okt. 13. 14:09
 26/83 Pelenkásfiú ***** válasza:
75%

#25 De azt kell beállítanod ahhoz, hogy automatikusan frissítse mindet!! Mit nem lehet ezen érteni? :D

Ez a menüpont neve!

- Automatikus frissítés mobilneten is

- Automatikus frissítés csak wifin

- Ne legyen automatikus frissítés.

2021. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 Pelenkásfiú ***** válasza:
52%

De ha nekem nem hiszed el, akkor itt van:

[link]

2021. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 A kérdező kommentje:
#26 az rég be van állítva ne azt mondjad már úristen...
2021. okt. 13. 14:46
 29/83 anonim ***** válasza:
25%

"Esetleg te nem tudod a megoldást?🤔"

korábban már leírtam, erre nincs lehetőség. csak egyesével lehet őket beállítani.

2021. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 A kérdező kommentje:
De utána kérdeztem hogy hol lehet egyesével?🤔
2021. okt. 13. 15:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!