Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény az új 13as iPhone...

Vélemény az új 13as iPhone szériáról?

Figyelt kérdés

13 pro sierra nevada színe elég ütős lett szerintem.


Tervezitek a beszerzését? Melyik készüléket/színt?



2021. szept. 15. 12:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

#9 Ha nem érted mit írok nyilván az én hibám. Olyan van hogy nem megy át amit írok, de miután belehullott az orrodba az eső talán nézzél mögé, vagy kérdezz. Látom hogy nagy az arcod de ez kevés.


Faxa dolog az M1 és úgy néz ki jó is. Ezzel 2 dolog van.

1, Folyamatosan fejleszteni kell, különben sz@rt se ért.

2, Elsőből jön a másik hogy komoly folyamatos fejlesztési költség.

Ha tudják folytatni ám legyen. Nekem mindegy hogy saját vagy piacról vásárolt gép.


Viszont egy felhasználónak ez majdnem nulla. Mármint mit fog észrevenni? 2 órával több üzemidőt. Esetleg az átállás alatt lesznek programok amik nem mennek. Ennyi.

Ez a terméken belüli reszelés. Belülről tudják hogy nagy ugrás volt, de ez kifelé majdnem semmi. Így van a ház építésnél is. Belső munkákból kívül semmi sem látszódik. Viszont eladni nem ez fogja.


Tehát piac megreformáló, vagy új irány mutató része teljesen hiányzik a cégnek. Számomra.

A piac vezető jövőképet hiányoltam, az újításokat amiket a piac csak késve tud követni. Jelenleg mennek a piac után.


Nyilván tudjuk hogy ha nagyra nől a cég megjönnek a profitelvárások, és ebből nehéz kutatás fejlesztésre szánni, pláne hogy olyanba meg nem karnak pénzt ölni ami bizonytalan kimenetelű. Így óvatosabban tapogatóznak, és működő bevált ötleteket vesznek elő, vagy vesznek meg a piacról.

2021. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Morzsi007 ***** válasza:

Az apple-nél van pénz fejlesztésre, is.

Szerintem az egyik nagy fejlesztés a Lidar scanner segítségével a kevert valóság alkalmazása, használata (lesz). Ilyen más mobilban nincs tudtommal. Ezzel megint kinyílik a lehetőségek tárháza. Ez csak egy fícsőr, ha bejön lesznek követők.

Egyébként a konkurencia milyen újításokat mutat be az új mobilokban, nem trollkodásból, de abszolút nem követem a bemutatókat, sőt az apple-ét sem néztem. ?

2021. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

mi az a hatalmas, előre mutató és valóban hasznos fejlesztés, amit más cégek beletesznek a készülékeikbe, az Apple meg nem - és ami nem csak egy kis ráncfelvarrás, mint a 120Hz, vagy a nagyobb felbontású kamera/képernyő?


nekem egyedül az összehajtható telefonok jutnak eszembe, ami inkább csak kísérletezés, hogy ilyet is tudnak csinálni, aztán majd meglátják, hogy értelmet is találnak-e hozzá, vagy ugyanolyan próbálkozás, mint a buta mobiloknál is volt a flipes, csúsztatós.

2021. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!