Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 4.2 okostelefon.Melyik...

Nokia 4.2 okostelefon.Melyik a legkisebb felbontás?

Figyelt kérdés
Ha ráírják nekem dvd-re a képeket,van egy pár amit nem tudok megnézni.Hogy lehet megnézni,hogy mennyi kép van rajta kb?

2021. szept. 17. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de kifejtenéd egy kicsit bővebben, mi a probléma?


(telefonról mentik le a képeket és a dvd lemezt nem tudja olvasni számítógép és min mennyi kép van?)

2021. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Be szeretném a fotókban állítani,hogy a legkisebb felbontásban csinálja a képeket.
2021. szept. 17. 14:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Sd kártyán vannak a képek.
2021. szept. 17. 14:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Elrontottam a kérdést bocsi.A telefonomon szeretném beállítani,hogy a legkisebb felbontásba fotózzon (nokia 4.2)
2021. szept. 17. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:

OK!

elindítod a kamera appot (mintha fényképezni szeretnél) > a bal felső sarokban koppints a menüre > válszd a "fotó méret és felbontás" opciót > ott tudod állítani a kamerák felbontását

2021. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"telefonomon szeretném beállítani,hogy a legkisebb felbontásba fotózzon"

Ez butaság. Ha a dvd-n nem tudod megnézni, mennyi kép van rajta, akkor nem a fotók lerontása a megoldás. Bár nekem sem derült ki, hogy valójában mivel mi a problémád.

2021. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Túl nagy helyet foglal amit a telefonon ha fotózom,az Sd kártyámon..Kisebb felbontásra kéne, állítani hogy ráférjen cd-re és ne dvd-re kelljen íratni.Ha gépen akarom nézni.
2021. szept. 17. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Ott írtam a beállítást az #5 válaszban! Megcsináltad?

2021. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megtaláltam köszi.
2021. szept. 17. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!