Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kivehetek itt M.O.-n telefont...

Kivehetek itt M.O.-n telefont ha nem fizetem?

Figyelt kérdés

Kérlek ne kövezzetek meg ez az utolsó megoldás.Szeretnék kivenni telenorból egy telefont és rögtön eladni mert sürgősen pénzre van szükségem.Jövő hónapban költözök ki Svédországba.

Annyi csak a kérdésem,hogy ha kimegyek megtalálhat a telenor??behajthatják úgy a tartozást?a kártyát nem használnám.



2021. szept. 18. 21:26
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
97%
Előleget kell fizetned, ha új ügyfél vagy, úgyhogy... Dolgozz, az tiszta pénz.
2021. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 meszike91 ***** válasza:
95%
Behatják. A hozzád hasonló kis sz@rosokra fel van készülve egy ekkora cég.
2021. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim válasza:
97%
EU.-n belül simán, főleg, mivel gondolom drágát akarsz.
2021. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
94%

Megtalál. Telenornal dolgozom. És súlyosabb következmenye is lesz, mint hogy csak megtalál és behajt.



Nem értem miért van ennyi gerinctelen ember.

2021. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Vennél fel inkább hitelt, ha annyira kell a pénz. De ilyet ne csinálj!
2021. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
68%
Veszel telefont és eladod? xD evvel te mit is érsz el?
2021. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
96%
#6 szerintem úgy érti, hogy részletre veszi meg, minimális vagy épp nulla befizetéssel, aztán megcuffantja.
2021. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok sok kedves választ!!!Nem gondoltam volna hogy így lehurrogtok!!!A ti zsebetekből veszem ki a telefont???nem!! Szükségem van gyorsan pénzre,max 200 ezer forintra.Ha kölcsönt vennék fel bankban,az rosszabb nem?
2021. szept. 18. 22:10
 9/59 anonim ***** válasza:
94%

Nem rosszabb, ugyanugy lopni keszulsz, csak mastol.


Amugy ha annyi loved nincs hogy ilyen modszerekhez kell folyamodni, megis mi a bubanatot fogsz te Svedorszagban csinalni? Varj, kitalalom: a tesokaidhoz hasonloan segilyket kersz, hogy amig meg nem unjak az etetesedet, ellegyel ingyen. Aztan amikor megunjak, rasszista k*cs*goknek nevezed oket hogy elvettek a neked JARO penzecsket.

2021. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
93%
Ez lopás te szerencsétlen.
2021. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!