Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google naptárban be lehet...

Google naptárban be lehet állítani, hogy nap elején jelezzen az aznapi eseményekrõl?

Figyelt kérdés

Hogyha nem jelölöm be, hogy teljes napos esemény, akkor nem kínálja fel ezt a lehetõséget. Engem viszont zavar, ha az eseményeket nem a nap elején jelzi, hanem csak azt lehet beállítani, hogy valamennyi idõvel elõtte. Kiszámolgatni, hogy mennyi idõvel elõtte lenne reggel elég macerás. Az sem jó, ha teljes naposra rakok minden eseményt, mert úgy meg nehéz menedzselni a napokat.

Meg lehet valahogy oldani mégis, hogy a nap elején jelezzen minden eseménynél? Vagy mondjuk küld egy összefoglalót, hogy mi van aznapra beírva? Egy másik naptár app-ról tértem most át és eddig ez az egyetlen dolog, ami zavar a Google-nél.



2021. szept. 23. 01:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne, ha esetleg nap elején megtekintenéd, miket írtál fel? Aztán nap közben is ránéznél? Ennyire nagy dolog tényleg ez, gondot okoz, hogy mindenképp visítania kell a telefonnak, mert te nem tudod magadtól megnézni?
2021. szept. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki a listás widgetet külön oldalra teljes méretben, így csak lapozni kell egyet jobbra és látod mi következik.
2021. szept. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem reggel emailt is küld az aznapi programokról Google kalendárium.
2021. szept. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Be tudod állitani az egésznapos eseménynél is. Kérj értesítést a telefonodra az "esemény előtt 10 perccel" és akkor éjfél előtt 10 perccel fogsz egy értesitést kapni (vagy állitsd be emailra, es akkor emailt fog kuldeni. És reggel az lesz az elso, amit latni fogsz.
2021. szept. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem pont az a bajom, hogy a nem egész napos eseményeknél nem tudom berakni, hogy nap elején jelezzen. Egész napos eseménnyel nincs gond
2021. szept. 23. 08:53
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Én még mindig nem értem, hogy miben jobb lehúzni az értesítő sávot és elolvasni a napi beosztást, mint lapozni egyet jobbra és megnézni az aznapi eseményeket? De akár a naptár ikonját is ki lehet rakni és ugyanúgy egy kattintás megnézni reggelente az eseményeket...
2021. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, miért nem lehet elfogadni, hogy nekem ez a megoldás szimpatikusabb, ezt szoktam meg. Nem azt kértem, hogy győzz meg a számodra jobb megoldás felől, hanem hogy van-e arra lehetőség, hogy az én preferenciám is megvalósulhasson. Reggel jelez, hogy mi a mai program és amíg nem húzom ki az értesítés sávból, addig az esemény ott marad, bármilyen alkalmazásban vagyok épp, meg tudom nézni és nem felejtem el, mivel sokszor szembe jön velem.
2021. szept. 23. 11:01
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Google assistant-nak felteszed a kérdést: "What's my schedule for today?" És szépen elmondja neked.
2021. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarlak meggyőzni, csak szeretném megérteni, hogy miért annyira nélkülözhetetlen a reggeli értesítés. Mármint miért csak a reggeli jó, miért nem jó az esemény előtti x perccel?
2021. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Megtaláltam!


Google naptár: Beállítások (fogaskerék) → Bal oldalon "Saját naptárak beállításai" → kiválasztod a naptárodat → lenyílik egy műveletlista → "Egyéb értesítések" → "Napirend Napi értesítő e-mail a naptárban szereplő eseményekről" - ezt kiválasztod, hogy Email.


Számítógépen így kell beállítani az e-mailes értesítést.

2021. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!